2019 Sonrası İnternet Tarifelerindeki Belirsizlik

7OKER

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi 2019'a giridiğimizde AKK (veya AKN) hayatımızdan çıkacak diye biliyoruz. Ancak Türk Telekom'un mevcut AKK'yi yeni düzende eskiden bildiğimiz 'kota'olarak değiştireceği hakkında bilgilendirme yapmış. (ek-1),(ek-2)
Ben ise Kablonet kullanıcısıyım. Kendilerini 2019 sonrasındaki tarifelerinin nasıl değişeceğini ve bahse konu sürecin nasıl işleyeceğini Twitter'dan destek bölümlerine sorduğumda inanılmaz bir cevap aldım. (ek-3) Konu hakkında sizlerin bir bilgisi var mı? Gerçekten AKK kalkacak ve sadece hız odaklı tarifeler söz konusu olacaksa benimle aynı hızda fakat farklı AKK için farklı fiyat üzerinden ücretlendirien kullanıcıların durumu ne olacak?

ek-1.jpeg

Ek-1
ek-2.jpeg

Ek-2
ek-3.PNG

Ek-3

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi 2019'a giridiğimizde AKK (veya AKN) hayatımızdan çıkacak diye biliyoruz. Ancak Türk Telekom'un mevcut AKK'yi yeni düzende eskiden bildiğimiz 'kota'olarak değiştireceği hakkında bilgilendirme yapmış. (ek-1),(ek-2)
Ben ise Kablonet kullanıcısıyım. Kendilerini 2019 sonrasındaki tarifelerinin nasıl değişeceğini ve bahse konu sürecin nasıl işleyeceğini Twitter'dan destek bölümlerine sorduğumda inanılmaz bir cevap aldım. (ek-3) Konu hakkında sizlerin bir bilgisi var mı? Gerçekten AKK kalkacak ve sadece hız odaklı tarifeler söz konusu olacaksa benimle aynı hızda fakat farklı AKK için farklı fiyat üzerinden ücretlendirien kullanıcıların durumu ne olacak?

Eki Görüntüle 348431
Ek-1
Eki Görüntüle 348432
Ek-2
Eki Görüntüle 348433
Ek-3
Ben de Uydunet kullanıcısıyım. Arayıp sormuştum müşteri hizmetlerine. ''1 Ocak 2019 tarihine kadar bilgilendirme yapamıyoruz çünkü bizim de bilgimiz dahilinde değil'' falan denmişti. Devletin elinde olduğu için Türksat, büyüklerin konuşmalarına göre şekillenecektir.

Belamızı bulacağız bence. Daha kötü olacak. Sınırsız 25 mbps civarı almak isteyen 80 90 liradan az ödemeyecek bence. Bize hızlı sınırsız ucuz internet haram.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı