İnternet Zinciri AKK: İnternetin Kotasız Kotası!

Nasıl akk mantıklı denilebiliyor ya. Download işlemlerini sadece film ve oyun mantığıyla düşünen insanlar hayatında başka bir amaç için kullanıyor mu acaba şu interneti? Düzgün bir uygulamayı çalıştırmak bile yeri geliyor bir facia oluyor akk sonrası.

Birader alt yapı eksik napsınlar ? Kullanımı doğru değil fakat.

İyi güzel alt yapı eksik ama bizim verdiğimiz faturalar var. Bazılarımız yüksek meblağlar ödüyor. Ama daha kapsamlı bir altyapı çalışması görmedim. Superonline vs cart curt fiber çekiyor ama toplu kampanya yapmak için kalabalık yerlere. Ee o zaman bizim suçumuz ne? Sitede oturmamak ya da fazla para vermemek mi?

Katılıyorum alınan yüksek ücretlerin alt yapı eksikliğinin çoktan karşılaması lazımdı. Bu insanları yolanlara karşı savunulan ayrı bir bahane.

Sizde cok haklısınız zaten size bir şey demiyorum asla. Şirketlerin bu emek sömürüsü Türkiyede olağandan da fazla ben sadece AKK'nin amacını belirttim.

10 tl değil internet için 20 tl veriyzoruz. 20 tl'de kablolu yayın için. 20 lirada vererek daha yüksek kotalı tarife alırsın. Bu yolunma değil esas yolunma elektrik, su, doğalgaz faturalarında. Vergiler ve kullanım ücretini toplayınca her faturada 20 tl üstü fark çıkıyor. Mahmakeme kararı ile gizlenen kaçak kullanım bedeli faturalarımızda hala var ve suriyelilere yapılan yardımda bu faturadan alınıyor yönünde iddia var. Uydunet kullanıyorum aynı internete diğer firmalar iki kat ücret alıyor ve uydunet fiber kablo çekti.

Son düzenleme:
1-2 yıl önce de bu kampanyalardan bir şey çıkmaz denildi fakat AKK sonrası hız limiti 1 mbitten 3'e böyle bir imza kampanyası sonucu çıkmıştı.Hatırlayanlar bilir.Umudunuzu kesmeyin. Ben en azından, AKK kalkmasa bile hız limitinin 3 mbit değil de 5 mbit olmasına bile razıyım.

Bir şey çıkmayacak ama gene de imzalamak gerekebilir. Yukarıda da bahsedilmiş ama söylemeden geçemeyeceğim, kampanyayı başlatan derdini mümkün olan en kötü şekilde anlatmış. Üslup ve dil çok kötü. Yani neredeyse bizi haksız çıkarmak istediğini düşüneceğim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı