2019 yılında iPhone 7 alınır mı?

Elbette alınabilir. 2k 3k fiyata android oyuncaklarına hiç bulaşmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Benim tavsiyem plus modeline yönelmeniz.
Sadece adı var. Fanboy bey, 3K iPhone 10 dan dahi çok iyi telefonlar var. İphone 7 çok sorunlu bir telefon bu arada. 3.000 TL bandında ki android fıstık gibi telefonları kötüleyip, James donkey SSD almak. iPhone yok mu SSD de arkadaşlar.
Elimdeki iPhone 6 güncelleme almıyor fakat hala akıcı çalışıyor. 5 yıllık telefon. Aynı yıl LG G3 alan arkadaşımın telefonu çoktan rahmetli oldu.
Biri zamanında 2000 TL bandı idi, LG G3 1000 falan diye hatırlıyorum. İphone 6 Plus a kadar fena gitmedi. Sonra bitti zaten, Huawei, Xiaomi, Oppo varken artık ben almam. Samsung da baydı artık.

Abartının da bu kadarı. (3000 > 10000)
Saçmalıyor işte. iPhone gibi bir cihazın eline su dökecek Android telefon yok. Şu an yeni cihazlar çıktı A13 gibi bir işlemciye var mı mobil bir rakip? Yok. İşletim sistemi ve güvenlik meselesi falanı falanı tokatlayıp geçiyor hala konuşuyorlar. 3K'ya Çinli telefonmuş :D

Son düzenleyen: Moderatör:
IOS güvenli diyenler yine gelmiş 🤣 Android telefonları IOS gibi kullan zaten başıma bir şey gelmez artık şunu söylemeyi bırakın.

Performans konusunda en son çıktığı için performans testlerinin yüksek olması normal Snapdragon 855+ ve Snapdragon 865 olucak telefonlar rakip olabilir ve birde çıkmamış telefona göre daha güçlü demek yanlış şu an telefonlara göre dediği için doğru denebilir.

Abartının da bu kadarı. (3000 > 10000)
Xiaomi Mi 9T 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı Hadi git öte de oyna. P30 Lite da alternatif.
Saçmalıyor işte. iPhone gibi bir cihazın eline su dökecek Android telefon yok. Şu an yeni cihazlar çıktı A13 gibi bir işlemciye var mı mobil bir rakip? Yok. İşletim sistemi ve güvenlik meselesi falanı falanı tokatlayıp geçiyor hala konuşuyorlar. 3K'ya Çinli telefonmuş :D
Snapdragon şu an en iyi işlemci bandında. Güvenlik anlamında fark bile yok. İOS Çöp. Git hadi 11 çöpü de 50 bin olur git onu al.

IOS güvenli Android çöp zart zurt. Hapishaneler de güvenlidir içeride cinayet olmaz (ne kadar doğru bir örnek bilmiyorum, gelişmiş ülkeler gibi düşünü) fakat özgür olduğun dışarıda araba çarpıp ölebilirsin. Lütfen bu salakça karşılaştırmayı yapmayın. Ayrıca Android'de APK kurarken Root erişimini soruyor sana, kendi salaklığın yüzünden bir şey gelirse bu telefonun suçu mu? O da emir kulu neticede.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı