2019 yılında Playstation Vita alınır mı?

toprox

Decapat
Makaleler
4
Yer
Denizli
Daha fazla  
Sizin fikrinizi almak istedim. Taşınabilir konsollara ilgim var. Başlarda Wii U'ya ilgiliydim fakat Türkiye'de oyunları pek bulunmuyor. Sizce kaliteli oyunları var mı? Taşınabilir ve eski bir konsol olduğu için üst seviye performans beklemiyorum zaten. Dışarıda, yolda vakit geçirmek için, mobil oyunlardan daha iyi bir alternatif midir? Kullanan ya da kullanmayıp bilgisi olanların fikrini almak istedim. Saygılar.

Cihazda belli oyunlar hariç oyun yok. Anime türü oyunlar sevmiyorsanız kesinlikle almayın derim.

Tamamen bütçeyle alakalı. Nintendo Switch şuan söylediğiniz olaylar için en uygun cihaz, ama parası yüksek. Vita olayına gelirsek, günümüz mobil oyunları bence daha tam en yüksek kapasitesine ulaşamadı. Ne oynadığınıza göre tabi ki değişir. Yollar için internetsiz güzel oyun sayısı biraz az.

Oyunlar Eğer sevdiğiniz oyunlar burada mevcutsa, alınabilir.

Tamamen bütçeyle alakalı. Nintendo Switch şuan söylediğiniz olaylar için en uygun cihaz, ama parası yüksek. Vita olayına gelirsek, günümüz mobil oyunları bence daha tam en yüksek kapasitesine ulaşamadı. Ne oynadığınıza göre tabi ki değişir. Yollar için internetsiz güzel oyun sayısı biraz az.

Oyunlar Eğer sevdiğiniz oyunlar burada mevcutsa, alınabilir.
Maalesef Nintendo Switch için bütçem yok, oyunları da çok pahalı, ikinci el piyasası yok. Size katılıyorum, günümüz mobil oyunlarında maalesef, böyle güzel indie ya da AAA örnekleri yok. Zaten ağırlıklı olarak indie fakat güzel oyunları oynarım, çünkü exclusive oyunlar ve AAA oyunlar kısıtlı, onlar bitince de oynayacak bir şeyler bulurum tahminimce. İnternetsiz oyunlar istiyorum. Yorumunuz için teşekkürler.
PS Vita çok eskidi , android cihazınız için PPSSPP emülatörü ile PSP oyunlarını oynayabilirsiniz , internette detaylı videolar var.
Kullanıyordum zaten emülatörü fakat PSP oyunları ile PS Vita oyunları arasında farklılıklar var. Bir de oyun işi değil sadece, joystick ile oynama işi hoşuma gidiyor. Yorumunuz için teşekkürler.
Nintendo 2DS XL almak daha mantıklı olur ve PS Vita göre daha çok oyun var.

Ceza alırımıyım bilmiyorum ama Nintendo 3DS modellerinde CFW işlemi uygulayarak emulatör olarak kullanılabilir ve o şekilde daha iyi olur ve bende kendim alacağım Nintendo 2DS XL aynı şekilde kullanacağım.
2DS'deki oyunların çoğu bana hitap etmiyor maalesef, JRPG ya da anime oyunları sevmiyorum. Bir tek Zelda var kayda değer oynayabileceğim o platformda. Saygılar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı