2019'da hangi takım şampiyon olur?

Hangi takım şampiyon olur?

• Beşiktaş

Oy: 12 30,0%
  • Galatasaray

Oy: 20 50,0%
  • Başakşehir

Oy: 8 20,0%

• Oy verenlerin toplamı
    40

Ilgaz Bey

Hectopat
Daha fazla  
Beşiktaş'ım cayır cayır yanıyor. Galatasaray yarın Konya'da takılırsa derbiyi kazanan şampiyon olacak. Kendi semtinin insanı bile sahip çıkmıyor bu akbilspor artık şampiyon olamaz çünkü musluk kesildi. İstanbul'da yaşasaydım passolig alır her maça giderdim. Bizim gibi taraftara nasip olmuyor işte. 😐 Gol kralı bizde olduğu için umudumuz var. Galatasaray ve Başakşehir fikstürü zor. Ufak bir Işık varsa o ışığın peşinden gideceğiz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galatasaray, Trabzonspor, Beşiktaş arasında geçer. Fenerbahçe önümüzdeki sezon da belini düzeltmeye çalışacaktır diye düşünüyorum. Trabzonspor'un Ajax vari bir havası var altyapısı sağlam ve uzun yıllar zirveye oynayacaktır. Galatasaray'da her zaman zirveye oynamış bir takımdır keza Beşiktaş son yıllarda da öyle.

Ups bu arada önümüzdeki sezonu konuştum.
Bu sezon ise Galatasaray alıcı gibi duruyor. Fakat Beşiktaş birden çelme atarsa şaşırmasınlar. 35 bin taraftarla antrenmana çıkıp Beşiktaş'a hazırlanmışlardı. O motivasyona rağmen Beşiktaş çok fena ezmişti. Arenaymış değilmiş Beşiktaş'a çok farketmeyecektir. Zevkli maç olacak. Ama Beşiktaş Trabzon'un da evine gelecek. Trabzonspor'da evinde iyi oynuyor.

Gönlümde Beşiktaş'ım var tabi ama sanki iteleye iteleye Başakşehir'i şampiyon yapacaklar galiba. 3 senedir uğraşıyorlar.
Arkamızda milyonlar ve Vodafone varken alırız :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Beşiktaş deplesmanda 7 atıyor ama Başakşehir evinde Rize'yi yenemiyor. Eğer Başakşehir şampiyon olursa lanet olsun derim. Sonra Göztepe'ye 2-0 yenildi bu saatten sonra o takımın toparlanması çok zor ama tabi belli olmaz Abdullah Avcı gerçeği de var. Ankaragücü düşmemek için oynuyor, Sivasspor'u deplesmanda yenmek kolay değil + Galatasaray ile maçı var. Visca futboldan düştü onların maç kazanması çok zor. Eğer yarın Galatasaray Konya'dan 3 puan alırsa şampiyon olma yüzdesi %80 olur ama alamazsa derbide kim yense o şampiyon olacak. Başakşehir'i bu saatten sonra kralı gelse kurtaramaz. :)

Galatasaray'ın fikstürü zor demek büyük laf. :) Galatasaray'ın son 7 şampiyonluğunda son maçlarına bakın. Hatta çok uzağa gitme geçen sene de aynı fikstür vardı bak bakalım ne olmuş. :)

Ekran Görüntüsü (211).png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı