2019'da hangi takım şampiyon olur?

Hangi takım şampiyon olur?

• Beşiktaş

Oy: 12 30,0%
  • Galatasaray

Oy: 20 50,0%
  • Başakşehir

Oy: 8 20,0%

• Oy verenlerin toplamı
    40
Başakşehir olsun. Devlet destekliyor diyeceksiniz ama diğer takımın yaptığı gibi taraftarların sokağa çıkıp, sonra da yöneticinin bizim bildiklerimiz var diyerek tehdit etmediler.

Eğer bu sene şampiyon GS olursa bence ligde şaibe demeyeyim de şüphe vardır. Bu olay olduktan sonra Başakşehirin maç kazanamaması da çok ilginç.

Diagne yerine Burak Yılmaz olsaydı Galatasaray şampiyon derdim ama öyle değil. Galatasaray'ı averaj kurtaracak bakın buraya yazıyorum. Başakşehir'e laf söylüyoruz tamam hak veriyorum ama bu ülkede Galatasaray kadar kollanan başka bir takım yoktur. Yenilgisiz giden bir Beşiktaş var, derbide %100 formda olan Beşiktaş, Adem Ljajic ve Burak Yılmaz ölümüne oynayacak. Bence Galatasaray'ın hiçbir şansı yok çünkü Şenol Güneş'te gitmeden bir kupa hayaliyle oynuyor ben hocayı bu kadar hareketli görmemiştim.

Diagne yerine Burak Yılmaz olsaydı Galatasaray şampiyon derdim ama öyle değil.
Diagne yerine Trezeguet olsaydı bile daha başarılı olurdu bence Galatasaray. Orda bir yanlış yaptılar bence.

Diagne yerine Trezeguet olsaydı bile daha başarılı olurdu bence Galatasaray. Orda bir yanlış yaptılar bence.
Vagner Love 2.0 olur dedik ama dinlemediler bizi. Aslında bu transferi istemediler mecburen yaptılar, son güne kadar kimseyi transfer edemediler ve taraftara hesap veremezlerdi bu yüzden Diagne 10 milyon verildi üstüne de yıllık 3-4 milyon euro maaş. Trezeguet seneye Beşiktaş'a gelse bizi tutan olmaz. :) Aslında çok eksiğimiz var sağ bek yaşlı ve yetersiz, sol kanat yok, sağ kanat yetersiz, orta sahada oyun kuracak pas yapacak 1 tane bile oyuncumuz yok. Dorukhan merkez orta saha oynayamıyorum zaten mevkisi önlibero, keza Atiba'da önlibero oyuncusu. Hayırlısı diyelim.

Aslında bu transferi mecburen yaptılar, son güne kadar kimseyi transfer edemediler ve taraftara hesap veremezlerdi bu yüzden Diagne 10 milyon verildi üstüne de yıllık 3-4 milyon euro maaş.
Katılıyorum. Biraz kamuoyu amaçlı yapıldı bence de. Ayrıca tam o dönem bütün forvetler gitmişti. Ama yaptıkları hata, Kasımpaşa'nın sanki Diagne sayesinde o golleri bulduğunu sanmalarıydı. Halbuki o pozisyonları yaratan hep Trezeguet'ti.

Bu adama o kadar para veren yönetim nasıl bir kafa yapısına sahip anlaması gerçekten güç.
Son dönemde Galatasaray'da gerçekten akıl almaz paralar harcanıyor. Yani cidden akıl mantık almayan fiyatlar var piyasada. Ve bu yüzden piyasanın da yükselmesine sebep oluyor maalesef.

Katılıyorum. Biraz kamuoyu amaçlı yapıldı bence de. Ayrıca tam o dönem bütün forvetler gitmişti. Ama yaptıkları hata, Kasımpaşa'nın sanki Diagne sayesinde o golleri bulduğunu sanmalarıydı. Halbuki o pozisyonları yaratan hep Trezeguet'ti.
2 senedir her sohbette Trezeguet diyorum ama kimsenin anlayabildiğini göremedim. Bir Beşiktaş taraftarından sonunda duyabildim. Eğer Trezeguet alınırsa çok ciddi söylüyorum çok büyük işler yapar. Adam tek başına Kasımpaşa'da oyun kuruyor birde çok iyi oyuncuların olduğu takıma gelse çok iyi işler yapar. Aslında dışarıya gidip milyonlar vermeye gerek yok süper lig'de iyi oyuncular var. Sözleşmesi biten ve gidecek oyuncular var, benim görüşüm şu şekilde; Atiba gidiyor, Töre zaten gönderildi, Adriano gidiyor bunu yanında Larin, Roco, Medel'e teşekkür edip gönderilmeli. Caner zaten kalacak başka şansımız yok. :)

Mirin çok sert oynuyor yedeğe çekilip yerine Lyon'da Beşiktaş hasretiyle yanan ve taraftarla arası bozulan Marcelo alınmalı, Sağ bek mevkisine Nazim Sangaré, sol kanat Trezeguet, sağ kanat mecburen Lens ve sağ ve sol için yedekte Quaresma. Merkez orta saha için çok iyi yabancı transfer yapılması şart. Pektemek'ten bile kurtuluyoruz. :) Ben Süper Lig'den yapılabilecek uygun transferler olarak böyle görüyorum zaten borç batağındayız başka oyuncu alamayız. Şampiyonlar ligine gidebilsek oradan gelecek olan 20 milyon Euro'yu garanti edebilsek çok iyi transferler yaparız ama Hayırlısı diyelim. :) Bu kadar çöpe para yediriyorlar ama PTT ligdeki Zeki Çelik gibi bek oyuncuları Fransa'nın 2. durumunda olan takımı bedavaya alıyor ve yıldızlaştırıyor. Diagneler, Larinler, Rocolara para yediriyorlar sonra niye böyle. Fenerbahçe'yi demiyorum bile onlar bitti zaten.

Son dönemde Galatasaray'da gerçekten akıl almaz paralar harcanıyor. Yani cidden akıl mantık almayan fiyatlar var piyasada. Ve bu yüzden piyasanın da yükselmesine sebep oluyor maalesef.

İşin en acı tarafı yaptıkları hatalardan hiç ders çıkarmıyorlar. Gomis gibi adamın talebini reddedip bu adama o kadar para harcamak akıl alacak iş değil.

@Silinen üye maalesef Beşiktaş'ta da çok gereksiz para alan adamlar var. Trezeguet onların hepsinden daha kaliteli gerçekten. İkinci olarak hangisi dersen mesela Başakşehir'den Visca derim. Adam Başakşehir oyununun beyni şu an. Ama çok yüksekmiş sanırım maaşı. Ljajic çok iyi aslında. Ljajic ve Kagawa'yı elde tutabilirse Beşiktaş, bence defansif olarak transfer yapması yeterli olacak gibi:)
İşin en acı tarafı yaptıkları hatalardan hiç ders çıkarmıyorlar. Gomis gibi adamın talebini reddedip bu adama o kadar para harcamak akıl alacak iş değil.
Sneijder abi. Sizi dirlik içinde tutan adam oydu bence. Galatasaray'da vazgeçmem diyeceğim iki adam Sneijder ve Muslera bence:) Gomis ayrıca çok iyiydi. Ribery'de yapılan hata yapıldı bence sanki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı