2020'de IPhone 7 veya 7 Plus Alınır mı?

thkeren

Hectopat
Uzun zamandır Android kullanıyorum ve artık iOS kullanmak istiyorum. Bütçem 3000 TL ve 2.el iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum. Bütçeyi arttıramam ve Androd düşünmüyorum. 2020'de iPhone 7 veya 7 Plus alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2020'de o para o telefona verilmez. Apple yakında 7 ve 7 Plus modellerinin iOS desteğini kesiyor(yani güncelleme gelmeyecek). Almamanızı öneririm.

6S'in iOS 14'ü alacağı konuşuluyor. Ben kesin almaz diyordum, fena yamuldum bu konuda. iOS 14 ile destek biter diye düşünüyorum. iPhone 7'nin şansı son çıkan iPad ile aynı işlemciye sahip olması. Büyük ihtimal iOS 16'ya kadar alır. Yoksa 6S ve 7 arasında %35'lik bir fark var. Belki ikisini de bu sene keserler.

Şuan bana kalırsa iPhone 8'in altında iPhone alınmaz. Gerçi o çöp kasalı model de alınmaz ama o ayrı konu.

Alınır. 2 sene önce almıştım hala ilk günkü performansında cayır cayır çalışıyor. Oyun falan oynamak istiyosan alınmaz sadece. Android zamanla fazla yavaşlıyor donmalar oluyor. Apple tarafında daha karşılaşmadığım sorun. Son 2 senemde ios kullanıcısı olarak bir daha dönmeyi düşünmüyorum android tarafına. Tek önerebileceğim nokta sıfır alıyor olman. 2. el iphone7 için değmez 3000tl. 3200 liraya plus olmayan modeli al, sıfır al.

Bıktığınız android cihazınız vadesi geçmiş bir cihaz olmalı. Yeni bir cihaz alıp deneyerek aslında sıkılacak bir yanının kalmadığını görürsünüz. Lansmanı 4 sene önce yapılmış bir cihazdan bahsediyoruz. Fişi çekildi çekilecek. Aleme hava olsun diye bir şeylerden ödün vermeyin.

Ayrıca 6S modeli iOS 14 alacaksa sonu 4S modeli gibi olacak, aynı kaderi paylaşıyorlar...

Uzun zamandır Android kullanıyorum ve artık iOS kullanmak istiyorum. Bütçem 3000 TL ve 2.el iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum. Bütçeyi arttıramam ve androd düşünmüyorum. 2020'de iPhone 7 veya 7 Plus alınır mı?

Bütçe artmayacak Android alınmayacak. Zaten başka seçeneğin kalmıyor. Büyük pişmanlık duyabilirsin.

İPhone 7 almanızı kesin bir şekilde öneririm bataryası gerek işlemcisi gerek HACKlenememesi gerek ram'ı güvenliği yazılımı falan böyle bi telefon için baya iyi bende android kullanıyordum İos tablete geçince androidden daha basit olduğu ve daha kaliteli olduğunu fark ettim sonradan İPhoneyi bırakmamaya karar verdim şuan elimde İPad PRO var bataryası hızlı bitiyordu bende wifi kapattım uçak modunu açtım yine wifi açtım ve batarya daha uzun süre gitmeye başladı İPhone alırsanız pişmalık duymazsınız özellikle PLUS almanızı öneririm.

İPhone Rus hackerların geliştirdiği USB killer donanımına karşı geldi ve diğer telefonlar gibi güvenlik moduna falan geçmedi diğer telefonlara takılınca aniden kapanıyor ARABAYA bağlanınca arabayı hacleyebiliyor fakat bir İPhone telefonu veya aygıtı çökertemiyor size önereceğim marka APPLE

Yeni konular

Geri
Yukarı