2020'de PS4 Slim alınır mı?

yusufergin7

Centipat
Merhabalar,

PS5 çıkacakken PS4 alınır mı?
PS5 çıkınca sorunları falan olur diye düşünüyorum. Ayrıca PS5 oyunları falan da netleşmedi. PS4 Slim alsam.

Yeni jenerasyon almanızı öneririm. Playstation oyunlarına 500 600 tl gibi ütopik paraları verebilirim diyorsanız ve exclusive seviyorsanız Playstation 5 almanızı öneririm. Ben daha az para verip daha fazla oyun oynamak istiyorum diyorsanız XBOX Series S veya X almanızı öneririm.

Alınmaz fiyatlar anlamsız pahalı PS5'i çıkmasını bekleyin o zaman fiyatlar düşcektir düşünce alırsınız ayrıca Sony'de PS4'ün fişini 3 4 yıl çekmeyecek diye biliyorum nu yüzden PS5 çıkıp fiyatlar düşünce alabilirsiniz.

Hocam ps4 çok güzel bir konsol fakat son gelen oyun zamlarından sonra alınmasını mantıklı bulmuyorum. Onun yerine xbox alıp, xbox game pass sayesinde bir çok oyunu çok ucuza oynamak daha mantıklı bence

Yeni jenerasyon almanızı öneririm. Playstation oyunlarına 500 600 tl gibi ütopik paraları verebilirim diyorsanız ve exclusive seviyorsanız Playstation 5 almanızı öneririm. Ben daha az para verip daha fazla oyun oynamak istiyorum diyorsanız XBOX Series S veya X almanızı öneririm.
Yav arada 6 Bin Tl fark var yapmayın kardeşim şunu.
Merhabalar,

PS5 çıkacakken PS4 alınır mı?
PS5 çıkınca sorunları falan olur diye düşünüyorum. Ayrıca PS5 oyunları falan da netleşmedi. PS4 Slim alsam.
Alınır ve ben alıcam. Bu dönemde gidip PS3 alanlar var hala 2. el piyasası canlı. PS4 gayet alınır bence. Burada insanlar herkes zengin zannediyor bazılarımız yeni nesil konsolu rüyalarında göremez. Ayrıca PS4'ün CD okuyucusu var 2. el oyunlar alabilirsiniz çok ucuza bulunur. Vatan'da 0 RDR2 200TL böyle oyunlar bulmak zor değil ucuza.

Yeni konular

Geri
Yukarı