2020'de RX570 alınır mı?

Sandayu Oda

Centipat
Daha fazla  
Kafamda RX570 belirledim ama forumlarda RX570 kötü hataları var diye yazılar var.
AMD Ryzen 1200 AF ile kullanmayı düşünüyorum
Sizce hala RX570 alınır mı?
Şu an en ucuz: XFX AMD Radeon RX 570 RS XXX Edition 4GB GDDR5 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı (RX-570P4DFD6) - incehesap.com
Oynayacağım oyunlar: Mortal Kombat11, The Witcher 3, CS:GO, PUBG, Rainbow Six Siege, PES 20 tarzı oyunlar çok ağır Red redemtion 2 gibi oynamayacağım
İstediğiniz oyunları açabilecek bir kart.
Bence bütçe sınırlı ise alınabilir.

Piyasadaki çoğu oyunu ultra, optimizasyon sıkıntısı olan oyunları high ayarlarda açabilen bir kart. Bence alınır.

Oynadığınız oyunlarda sıkıntı yok alınır.

İstediğiniz oyunları açabilecek bir kart.
Bence bütçe sınırlı ise alınabilir.

Piyasadaki çoğu oyunu Ultra, optimizasyon sıkıntısı olan oyunları High ayarlarda açabilen bir kart. Bence alınır.

Sağ olun Beyler zaten 2-3 yıl idarelik ileride yükseltirim elbet sonuçta laptop değil geliştirilmeye açık.

RX 570 hala mağazalarda satılan bir kart ve hala yazılım güncellemelerini almaya devam ediyor bu demek oluyor ki güncel bir kart onun için bence alınır bir sıkıntı da yaşamazsınız.

RDR2'yi medium 60 FPS oynatabilen bir karttan bahsediyoruz, 2-3 sene daha götürebileceğine inanırım gerçekten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RDR2'yi medium 60 FPS oynatabilen bir karttan bahsediyoruz, 2-3 sene daha götürebileceğine inanırım gerçekten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemci olarak 2200G mi yoksa 1200 AF mi önerirsiniz?

İşlemci olarak 2200G mi yoksa 1200 AF mi önerirsiniz?

Bütçenizin durumunu bilmiyorum, bu noktada almışken en azından R3 3100/R5 1600AF gibi modellere yönelmekte fayda var, söylemiş olduğunuz seçenekler arasında da R3 1200AF; hemen hemen çoğu oyunda sizi üzmeyecektir bu kartla, dar bütçede tercih edilebilir. (2200G'ye de sakın bulaşmayın, söylemiş olayım).

Yeni konular

Geri
Yukarı