Kusura bakmayın başlık yanlış. Affedersiniz ama vatandaştan çıktı değil tabiri caizse vatandaşa girdi yazmalıydı.
Bu arada biliyor muydunuz;

"0" bir otomobildeki vergiler;
ÖTV.
KDV.
Mtv.
Tescil.
Harç.
TRT payı.
İthalat Uzak Doğu'dan ise %10 gümrük vergisi.
Güney Afrika'dan ise %10 toki fonu.

Alınan bu vergi kalemleri 4 yıl öncesine ait. 4 yıl içinde bir şeyler daha eklediler mi bilmiyorum.

Kusura bakmayın başlık yanlış. Afedersiniz ama vatandaştan çıktı değil tabiri caizse vatandaşa girdi yazmalıydı.
Bu arada biliyor muydunuz;

Alınan bu vergi kalemleri 4 yıl öncesine ait. 4 yıl içinde bir şeyler daha eklediler mi bilmiyorum.

Hocam arabada niye Toki payı var?

Hocam

Hocam arabada niye TOKİ payı var?
Hocam dalgasına bir sebep bulayım dedim, onu bile bulamıyorum. Zorluyorum ama yok. İlişki kuramadım doğrusu. Toki, Afrika, Türkiye, Araba, Vergi, %10.. Bu ögeler bir araya geliyor ve olan yine vatandaşa oluyor.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Haklısınız hocam. Bu forum için demiyorum kesinlikle, elbette belirli kurallar dahilinde ayakta duruyor burası. Genelde ülkeyi bu hale getirenlere bir şey olmuyor, dile getirenlere oluyor ne oluyorsa.

Hocam dalgasına bir sebep bulayım dedim, onu bile bulamıyorum. Zorluyorum ama yok. İlişki kuramadım doğrusu. Toki, Afrika, Türkiye, Araba, Vergi, %10.. Bu ögeler bir araya geliyor ve olan yine vatandaşa oluyor.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Haklısınız hocam. Bu forum için demiyorum kesinlikle, elbette belirli kurallar dahilinde ayakta duruyor burası. Genelde ülkeyi bu hale getirenlere bir şey olmuyor, dile getirenlere oluyor ne oluyorsa.
Toki, Afrika, Türkiye, Araba, Vergi, %10.. Bu ögeler bir araya geliyor ve voltran oluşturuyolar. Sonra aziz Türk milletine...

Yeni konular

Geri
Yukarı