2020'de ucuz ekran kartı önerileri

Barış Dinç

Hectopat
Yer
BAYRAKLI
Daha fazla  
Selamlar Technopat tayfası bu yazımızda sizlere 2020'de ucuz oyun odalı ekran karttları'nı önereceğim.
Öncelikle detay vermeden direkt önereceğim kartları direkt olarak aşağıya bir sıralamak isterim.
Not: Kartlar'da %60 görünüş %40 performans bazlı olacak yani eve gelen komşu çocuğu kartı görünce bir oooo abi kart güzelmiş olacak.
Önerilere geçelim.
-OEM RX460.
-M'si Radeon RX460 4G OC 4 GB.
-NVIDIA GeForce GTX660.
-NVIDIA geforrce GTX750 Ti.
-NVIDIA GeForce GTX950.
-NVIDIA GeForce GTX960.
-NVIDIA geforxe GTX970.

Sizlerinde eklemek istedikleri ve önerdikleriniz var mı ileride bende almayı düşüneceğim sizce ben hangisini almalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani eve gelen komşu çocuğu kartı görünce bir oooo abi kart güzelmiş olacak.
Önerilere geçelim.
-OEM RX460.
Bunu gören komşu çocuğunun "oooo abi kart güzelmiş" diyeceğini zannetmiyorum.

9980596158514.jpg

Selamlar Technopat tayfası bu yazımızda sizlere 2020'de ucuz oyun odalı ekran karttları'nı önereceğim.
Öncelikle detay vermeden direkt önereceğim kartları direkt olarak aşağıya bir sıralamak isterim.
Not: Kartlar'da %60 görünüş %40 performans bazlı olacak yani eve gelen komşu çocuğu kartı görünce bir oooo abi kart güzelmiş olacak.
Önerilere geçelim.
-OEM RX460.
-M'si Radeon RX460 4G OC 4 GB.
-NVIDIA GeForce GTX660.
-NVIDIA geforrce GTX750 Ti.
-NVIDIA GeForce GTX950.
-NVIDIA GeForce GTX960.
-NVIDIA geforxe GTX970.

Sizlerinde eklemek istedikleri ve önerdikleriniz var mı ileride bende almayı düşüneceğim sizce ben hangisini almalıyım.
2. el olsa bile 2020'de bu kartların hiç biri alınmaz, paranıza yazık.

Kahrolsun misafir çocukları! Görünüşü için ekran kartı alan adamın bütçesi yüksektir. Biz fakir gamerler görünüşe değil performansa bakarız. Saçma bir liste olmuş.
RX 550 ve RX 560 çok dardaysanız bir süre sizi kurtarır. RX 570 aşağısı artık yetersiz kalıyor.

750 TI artık bitti. Almak boşa para harcamak olur.

Ve önerdiğiniz kartların görünüşü de iyi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı