2020'de Xbox One X alınır mı?

Vemonder

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet arkadaşlar malumunuz bu devirde oyun almak ve kaldıracak sistem toplamak sıkıntı bir hale dönüştü. 2. el olarak Xbox One X alasım var. 2. el piyasa fiyatı 2500-3000 TL arası gidip geliyor. Fakat aklımda birkaç soru var. Bu konsol 4K oyun keyfi sunuyor tamam ama CoD Warzone ve Rainbow Six Siege gibi rekabetçi oyunlarda FPS değerleri nasıldır? 1080P 60 FPS oyun oynanılabilir mi?

Evet arkadaşlar malumunuz bu devirde oyun almak ve kaldıracak sistem toplamak sıkıntı bir hale dönüştü. 2. el olarak Xbox One X alasım var. 2. el piyasa fiyatı 2500-3000 TL arası gidip geliyor. Fakat aklımda birkaç soru var. Bu konsol 4K oyun keyfi sunuyor tamam ama CoD Warzone ve Rainbow Six Siege gibi rekabetçi oyunlarda FPS değerleri nasıldır? 1080P 60 FPS oyun oynanılabilir mi?
Evet birçok oyunda 1080P 60 Hz desteği var. Kesinlikle alınır. Ben kullanıyorum çok memnunum. Bazı oyunlarda 4K 60Hz desteği dahi mevcut.

Abi o 60FPS olmasın HZ başka bir şey.
Evet yanlış yazmışım :)
Rekabetçi oyunlar için PC alınmalı, GTX750 Ti'lı bir sistem bile alsanız R6 Siege'nin içinden geçersiniz.

GTX 1050'li laptopum var ama RDR2 falan oynamak istiyince vasat kalıyor. 5.000 TL civarına satıp Xbox One X tercih edeceğim. Evimde halihazırda 4K televizyon var. Onda takılıcam.
Ben şahsen sırf Forza Horizon 4'ü 4K kalitede oynamak için bile alırdım.
Forza ayrı güzel bir oyun bende hastasıyım.

RDR2 falan oynamak istiyince vasat kalıyor.
RDR2 için istiyorsanız konsollar arasında One X en iyisi. Özellikle 4K TV varsa. Oyun fiyatları konsollarda PC’ye göre daha pahalı olsa da, PS oyunlarından daha ucuza satılıyor oyunlar genelde. Game Pass zaten en büyük avantaj. Ben de Xbox One sahibiyim, Game Pass yetiyor da artıyor bile.

Geri
Yukarı