2021 Fotoğraflarım #4

Hocam fotoğraflar gerçekten güzel ama aynı kalitede bir kamera bende olsa, aynı böyle fotoğraflar çekebilirim, birkaç denemede.
Önceki konularımda Samsung Galaxy A8 (2018) ve bu konumda ise Samsung Galaxy S20Fe ile fotoğrafları çektim. Yani ayrı bir kamera kullanmadım, telefon kamerası.

Telefon kamerası ama telefonun fiyatı malum...
Fotoğraf atmamalı mıyım hocam onu mu demek istiyorsunuz tam olarak anlayamadım demek istediğinizi. Eski telefonunu getir yenisini al kampanyasından faydalandım para biriktirip aldım hobim olduğu için. Ne yapmamı bekliyorsunuz tam olarak?

Hiç çektiğiniz fotoğraflar üzerinden para kazandınız mı?
Maalesef, nerede satabileceğim konusunda fikir sahibi değilim. Kendi internet sitemi açacağım haftaya veya ondan sonraki hafta. Finallerim bitsin. Orada da fotoğraflarımı yayınlamayı düşünüyorum. Belki üyelik sistemi geliştirip indirmeler için cüzi ücretler isteyebilirim.

Fotoğraf atmamalı mıyım hocam onu mu demek istiyorsunuz tam olarak anlayamadım demek istediğinizi. Eski telefonunu getir yenisini al kampanyasından faydalandım para biriktirip aldım hobim olduğu için. Ne yapmamı bekliyorsunuz tam olarak?
Hayır hocam, fotoğrafların çok güzel olduğunu zaten belirttim. Sadece herhangi bir insanda böyle fotoğrafları birkaç denemede yakalayabilir iyi bir kamerayla, bunu söylemeye çalıştım. Biraz daha yaratıcı şeyler yapabilirsiniz bence.
Hayır hocam, fotoğrafların çok güzel olduğunu zaten belirttim. Sadece herhangi bir insanda böyle fotoğrafları birkaç denemede yakalayabilir iyi bir kamerayla, bunu söylemeye çalıştım. Biraz daha yaratıcı şeyler yapabilirsiniz bence.
Eski mesajımıda şöyle bırakayım;

Hocam fotoğraflar gerçekten güzel ama aynı kalitede bir kamera bende olsa, aynı böyle fotoğraflar çekebilirim, birkaç denemede.

@Theİ3lü nasıl bir yaratıcılıktan bahsediyorsunuz? Ekiple yapılan profesyonel işleri kast ediyorsanız hobi olarak yaptığım bir işe ne yazık ki daha fazla maliyet yükleyemem. Türkiye şartlarında telefonum bile yeterince fazla bir yatırım oldu benim için. Bir de kısıtlı bir çevrede çektiğimden ötürü çeşitlilik konusunda azlık var farkındayım o konuda affınıza sığınıyorum zira salgın ve üniversiteden ötürü gezme şansım pek mümkün değildi.

Geri
Yukarı