2021 güncel Bluetooth dongle önerisi

tequiro

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Core i5 10400F 2.9GHz / SAPPHIRE NITRO+ RX 6600 XT 8GB / MSI B460M-A PRO / Team Vulcan TUF 16GB(2x8) DDR4 3200MHz / 970 Evo Plus 500GB, Crucial BX500 480GB / 2x Seagate 2TB 256MB / SHARKOON RGB-LIT 100 / GIGABYTE P650B / Lenovo Legion R25i-30 - Viewsonic VX2458-MHD /
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, halihazırda "Monster Pusat Pro Bluetooth" için Bluetooth dongle almak istiyorum bende var ama eski problem onda diye düşünüyorum çok kopma oluyor gecikme oluyor kaliteli ve çok da pahalı olmayan bir dongle önerinizi bekliyorum. En kötü koldan kaynaklıysa bile elimde bulunmuş olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, halihazırda "Monster Pusat Pro Bluetooth" için Bluetooth dongle almak istiyorum bende var ama eski problem onda diye düşünüyorum çok kopma oluyor gecikme oluyor kaliteli ve çok da pahalı olmayan bir dongle önerinizi bekliyorum. En kötü koldan kaynaklıysa bile elimde bulunmuş olur.
Bluetooth 5.0 olmasına dikkat edin. Adı duyulmamış garip markalardan uzak durun.

Hocam bunu kullanıyorum bende. Aynı gamepad'i kullanıyorum bir sorun yaşamadım.
Bluetooth 5.0 değil ürün 4.0 ama yeterli zaten. Xbox gamepad olarak gözükmesi ve titreşim açık olması için Firmware update yapmadıysan nasıl yapacağını detaylı anlatabilirim hocam.

Hocam bunu kullanıyorum bende. Aynı Gamepad'i kullanıyorum bir sorun yaşamadım.
Bluetooth 5.0 değil ürün 4.0 ama yeterli zaten. Xbox gamepad olarak gözükmesi ve titreşim açık olması için Firmware Update yapmadıysan nasıl yapacağını detaylı anlatabilirim hocam.

Firmware güncellemesini yapmakta zorluk çektim ve Monster'i aradım talimatları yaptığım halde olmuyordu aradıktan sonra teknik destek yardımcı oldu talimatı değiştirmeleri lazım yazdıklarından kimse anlayıp yapamazdı eminim işlemleri bilerek söylüyorum büyük yardım teklifiniz beni mutlu etti ama halihazırda zaten yapılı ama ona rağmen yine de kopma oluyor suçu eski alıcıma atıyorum Xbox gamepad olarak tanıyor bir problem yok fakat oyun ortasında gecikmeler kopmalar oluyor eğer siz attığınız alıcı ile bu sorunları yaşamıyorsanız attığınız Link'i listeme ekliyorum değerlendireceğim.

Şükür hiçbir sorun yaşamadım. Aynı alıcıyla bluetooth kulaklığımı da bağladım sorunsuz çalıştı.
Gecikme vesaire asla yaşamadım.

Süper, şu an düşündüğüm tek şey almışken 5.0 illa alsam mı gelecekte belki bir yararını görürüm belki attığınız ürünlede çok bir farkı olmaz kafasında düşünüyorum.

Yani gereksiz pahalı geldi bana 5.0 olanlar. 5.0 bir cihazınız varsa alın. Yoksa gerek yok.

Bayağı bir baktım yine de 5.0 olarak uygun bu seçenek bulamadım gerçekten bir tek Dark markasının var onu da pek almak istemedim ne yalan söyleyeyim güvenemedim ucuza kaçan bir firma bence alıcı yapmak kasa yapmaya benzemez yani son kararım attığınız ürünü almak oldu yardımlarınız için tekrar teşekkürler kardeşimin laptopunda Bluetooth 4.0 varmış onunla denedim hiç kopma takılma olmadı.

Bayağı bir baktım yine de 5.0 olarak uygun bu seçenek bulamadım gerçekten bir tek Dark markasının var onu da pek almak istemedim ne yalan söyleyeyim güvenemedim ucuza kaçan bir firma bence alıcı yapmak kasa yapmaya benzemez yani son kararım attığınız ürünü almak oldu yardımlarınız için tekrar teşekkürler kardeşimin laptopunda Bluetooth 4.0 varmış onunla denedim hiç kopma takılma olmadı.
Hangi Dongleı satın aldınız?
Bende Philips SHB3075 Bluetooth 4.1 kulaklığımı bilgisayarıma bağlamak istiyorum önerileriniz var mı?

Geri
Yukarı