2021 için MMORPG oyun tavsiyesi

Efe Eren Çınar

Hectopat
Daha fazla  
Aşırı P2W olmayan ve arkadaşlarımla oynayabileceğim bir MMORPG oyunu arıyorum. Daha önce MMORPG oynamadığım için piyasadaki oyunların ne kadar iyi olup olmadığını da bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aşırı P2W olmayan ve arkadaşlarımla oynayabileceğim bir MMORPG oyunu arıyorum. Daha önce MMORPG oynamadığım için piyasadaki oyunların ne kadar iyi olup olmadığını da bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Black Desert : Mena, hayatınızı falan adarsınız güzel olur hocam :D kendim satın aldım ama indirmedim daha.

Black Desert : Mena, hayatınızı falan adarsınız güzel olur hocam :D kendim satın aldım ama indirmedim daha.
Bana çok gereksiz geldi bu oyun, doldurulmak için doldurulmuş gibi, amaç yok.

Blue Protocol bu yıl çıkacakmış, onu bekleyebilirsiniz. 3 gün Lost Ark denemiştim, o da iyiydi ama daha buralara gelmedi sanırsam.

Şu an oynamak isterseniz Guild Wars 2 önereceğim.

Black Desert Online yazan arkadaşlar olmuş ama o oyunu stabil şekilde oynamak için 1k parayı cüzdandan çıkarmanız gerekiyor. Bunun dışında oyunda artık ağır p2w öğeleri mevcut Mena sunucusunu arapların ego tatmin etme ve test sunucusu olarak kullanıyorlar. Bende şahsen oynanabilecek bir Mmorpg bulamıyorum yakın gelecekte çıkacak olan New World, Lost Ark ve uzak gelecekte gelecek olan Diablo 4 beklemekteyim.

Geri
Yukarı