2021 senesinde oyun önerisi

cecenhlt

Kilopat
Yer
Grozny
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar. Ben hayatımda 2012 senesinden sonra çıkan oyunları oynamadım. Şimdi bilgisayarım var ve oyun satın alıyorum. Acaba önereceğiniz oyunlar var mı? Oyunlarda yalnız kalmaktan nefret ediyorum, yanımda birileri olması lazım ama yine de hikayesi güzelse yalnız olan oyunları da oynarım. 15 tane oyun aldım, 15 daha almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Oyunlarım:
  • GTA V
  • Forza Horizon 4
  • Mount and Blade Bannerlord
  • RDR 2
  • R6
  • Detroit Becoma Human
  • Ghostrunner
  • Metro Exodus
  • NBA 2K21
  • CS GO
  • Payday 2
  • Euro Truck
  • Moto GP 18
  • Dishonored
  • Thief Simulatör
  • The Witcher 3
  • Serious Sam 2

Selam arkadaşlar. Ben hayatımda 2012 senesinden sonra çıkan oyunları oynamadım. Şimdi bilgisayarım var ve oyun satın alıyorum. Acaba önereceğiniz oyunlar var mı? Oyunlarda yalnız kalmaktan nefret ediyorum, yanımda birileri olması lazım ama yine de hikayesi güzelse yalnız olan oyunları da oynarım. 15 tane oyun aldım, 15 daha almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Oyunlarım:
  • GTA V
  • Forza Horizon 4
  • Mount and Blade Bannerlord
  • RDR 2
  • R6
  • Detroit Becoma Human
  • Ghostrunner
  • Metro Exodus
  • NBA 2K21
  • CS GO
  • Payday 2
  • Euro Truck
  • Moto GP 18
  • Dishonored
  • Thief Simulatör
  • The Witcher 3
  • Serious Sam 2
F1.

Metro 2033 ve Last Light oynayın, AC BlackFlag Odyysey Valhalla 2 ve 3 oynayın. Resident Evil 2 Remake ve 7 oynayın. RDR 2, GTA 4 ve 5 hikaye modlarını bitirin.

RDR yaklaşık 1 aydır yüklü, girmeye korkuyorum diğer oyunlar oynanmaz diye dediğin gibi. Tamamdır onları da alayım. Ama o tarz oyunlardan çok korkuyorum umarım sorun olmaz.
Evet Metro serisi gerilim dolu ve neredeyse hep tek başınasın, onlara ağırdan giriş yaparsın.

Evet Metro serisi gerilim dolu ve neredeyse hep tek başınasın, onlara ağırdan giriş yaparsın.
Hiç oynamadım daha önce korku oyunları. Umarım kötü şeyler olmaz :) Şuan aldım dediğin iksini de.
İndireceğim aklımda, teşekkürler.
Aldım, teşekkürler.
Metro 2033 ve Last Light oynayın, AC BlackFlag Odyysey Valhalla 2 ve 3 oynayın. Resident Evil 2 Remake ve 7 oynayın. RDR 2, GTA 4 ve 5 hikaye modlarını bitirin.
AC oynayamıyorum beceremiyorum. Diğerlerini hemen alayım.
Doom ve Doom Eternal
Hemen bakayım hiç duymadım. Fallout nasıl bir seri ?
Cyberpunk 2077 The Last of Us 2 Resident Evil 8
Cyberpunk steamda haziran indirimne girermi diye bekliyorum. Yoksa hemen alıcam epic'ten.

Geri
Yukarı