2021 senesinde oyun önerisi

6 gün sonra Steam üzerinden açık dünya indirimi olacak. Açık dünya oyunları indirime girecek. Ardından tahmini olarak 34 gün sonra Steam'in en sağlam 2 indiriminden birisi olan yaz indirimi başlıyor. Bu tahmini SteamDB yapıyor. Ancak şu anda yaz indirimi olarak Epic Games bir nevi yaz indirimi başlatmış ismi her ne kadar öyle olmasa da, çok güzel indirimler var. Göz atın derim.
Sizce 6 gün sonra Days Gone indirme girer mi? almak istiyorum da.

Sizce 6 gün sonra Days Gone indirme girer mi? almak istiyorum da.
Oyun henüz PC'de çok yeni, Epic Games'den kupon ile alabilirsiniz, tabii steam tercih etmek istiyorsanız bana kalırsa en yakın yaz indiriminde düşük bir ihtimal ile indirime girebilir. Yine de imkansız diyemem, belki girer 6 gün sonra ancak ben sanmıyorum gireceğini.

6 gün sonra Steam üzerinden açık dünya indirimi olacak. Açık dünya oyunları indirime girecek. Ardından tahmini olarak 34 gün sonra Steam'in en sağlam 2 indiriminden birisi olan yaz indirimi başlıyor. Bu tahmini SteamDB yapıyor. Ancak şu anda yaz indirimi olarak Epic Games bir nevi yaz indirimi başlatmış ismi her ne kadar öyle olmasa da, çok güzel indirimler var. Göz atın derim.
Cyberpunk açık dünya sayılıyor demi. Peki sizce tahmini hangi oyunlar indirime girer?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk açık dünya sayılıyor demi. Peki sizce tahmini hangi oyunlar indirime girer?
Çok fazla açık dünya oyunu var indirime girecek olan, almak istediğiniz açık dünya oyunlarını söylerseniz ona göre inceleyebiliriz indirime girme sıklığına vs. bakarak. Evet, Cyberpunk açık dünya sayılıyor. O da Epic'de şu an indirimle 200 TL, ekstra kuponla 140 TL'ye sahip olabilirsiniz. Epic'in launcherini vs. sevmesem dahi çok güzel fiyat.

RDR 2 ve metro serisini oynarken bence yavaş oynayın çünkü bu 2. oyundan aldığım zevki hiçbir oyundan almadım iyi forumlar. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla açık dünya oyunu var indirime girecek olan, almak istediğiniz açık dünya oyunlarını söylerseniz ona göre inceleyebiliriz indirime girme sıklığına vs. bakarak. Evet, Cyberpunk açık dünya sayılıyor. O da Epic'de şu an indirimle 200 TL, ekstra kuponla 140 TL'ye sahip olabilirsiniz. Epic'in launcherini vs. sevmesem dahi çok güzel fiyat.
Acaba Epic çevrimdışı modda oyunları oynatıyor mu ? İnternetim olmuyor çoğu zaman.
RDR 2 ve metro serisini oynarken bence yavaş oynayın çünkü bu 2. oyundan aldığım zevki hiçbir oyundan almadım iyi forumlar. :D
Teşekkürler kardeşim. 😘
Metro serisini kesinlikle oynamalısın. İlk iki oyun değilde Exodus beni baya etkiledi hatta sadece beni değil bir çok kişiyi. Oyunun ikinci sonu ağlatacak düzeyde, çok kaliteli bir yapım uzun zaman sonra bir oyun sonunda gözlerim dolmuştu.
Çok korkuyorum ama böyle oyunlardan. Tek sıkıntım bu. Bakalım hepsini satın aldım, alışacakmıyız.

Geri
Yukarı