2021 TYT hakkında yorumlarınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Soru kitapçıkları ne zaman yayınlanacak?

Genel olarak hangi derslerin zor, hangi derslerin kolay soruları olduğunu öğrenmek için anket düzenliyorum. Katılmak isterseniz buyurun:

Şimdiye kadar 24 katılımcı bulunuyor.
Güncelleme: 13.21 itibarıyla 86 katılımcıya ulaştık.

Son sayfa da dilencilik yapmışsın.

Kardeşim, sürenin yetmemesi benim suçum mu? Ben sene içinde matematik adına bir sürü kaynak ve deneme bitirmiş birisiyim. İçim dışım matematik oldu bütün dönem boyunca. Hatta sadece matematiğime güveniyordum. Ve şimdi sen burada mat çalışmayıp 17 yapmama ağladığımı söylüyorsun.

Hakkımı istediğime haram edemez miyim? Süreyi adaletsiz vermiyorlar mı sence de? Türkçede bazı sorulara 3 dakika bile vermişimdir. Konuyu saptırmadan başarısızlığımı yüzüme vurarak ne elde ediyorsun?

Kardeşim ben çalışarak da yapamadım, yorumumdan ne anlamlar çıkarıyorsunuz ya.

Tamam.
Süre sadece sizin için az değil bunu da biliyorsunuz değil mi?

Kardeşim, sürenin yetmemesi benim suçum mu? Ben sene içinde matematik adına bir sürü kaynak ve deneme bitirmiş birisiyim. İçim dışım matematik oldu bütün dönem boyunca. Hatta sadece matematiğime güveniyordum. Ve şimdi sen burada mat çalışmayıp 17 yapmama ağladığımı söylüyorsun.

Hakkımı istediğime haram edemez miyim? Süreyi adaletsiz vermiyorlar mı sence de? Türkçede bazı sorulara 3 dakika bile vermişimdir. Konuyu saptırmadan başarısızlığımı yüzüme vurarak ne elde ediyorsun?

Kardeşim ben çalışarak da yapamadım, yorumumdan ne anlamlar çıkarıyorsunuz ya.

Tamam.
Kanka yanlış anlama da fulleyenler de var şuan tüm sorulara zamanı yetenler de var bunun için sistemi suçlayamazsın alıştın tabii her başarısızlığında sorumluluğu bir tarafa yüklemeye bunu da böyle sanıyorsun ama yemezler aga kusura bakma.
Sınav benim için aşırı kolaydı. En fazla 3 yanlış falan çıkar diye düşünüyorum. Bu sene ikinci üniversite geliyor inşallah.
2 Sene sonra ben de gireceğim şimdiden başladım inşallah sizin gibi bende böyle sonuçlarla sınavdan çıkarım.

Arkadaşlar herkes bir değil anlarım ama en azından 100 bin hedefleyen birisi için sınav yetişmiyorsa kitap okusun yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı