2021 YKS Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı

Hocalarım, durumlar nasıl, neler hissediyorsunuz, hazır mısınız ? Olmaması gereken sorular ama olsun.

Kendi adıma konuşacak olursam rahat hissediyorum. Stres durumum yok. Denemeler istediğim gibi değil. Çok dalgalı geliyor sonuçlar. Unuttuğum konular ve eksikler havada uçuşuyor.

Branş denemeleri iyi gelirken genellerde batırıyorum. Matematikte belli bir yere geldim. Denemelerle gidiyorum. Bir tane problem kitabı bitirmeyi de kafaya koydum. Kitabı yarıladım hatta.

Fen kötü. Bu vakitten sonra tekrar yerine sadece önemli konulara bakacağım. Modern fizik, organik ve bitkilere bakacağım. Fende genel olarak 10-15 yapsam istediğim bölüm tutuyor. O yüzden çok zorlamayıp matematiğe yoğunlaşacağım.

Umarım rakiplerimin durumları da iyidir. İyi olan kazansın.

Hocalarım, durumlar nasıl, neler hissediyorsunuz, hazır mısınız ? Olmaması gereken sorular ama olsun.
Artık gelsin de bitsin modundayım çünkü denemeden denemeye net farkı vb. kafayı yedirtecek bana. Ama rahatım çünkü 1-2 yıl emek verdim. Elimden geleni yaptım. Mezuna kalsam bile gönlüm rahat.

YKS tıpkı basım kitapçıklarını aldım. Onları da çözüp kurtulmayı umuyorum.

Siz nasılsınız?

Artık gelsin de bitsin modundayım çünkü denemeden denemeye net farkı vb. kafayı yedirtecek bana. Ama rahatım çünkü 1-2 yıl emek verdim. Elimden geleni yaptım. Mezuna kalsam bile gönlüm rahat.

YKS tıpkı basım kitapçıklarını aldım. Onları da çözüp kurtulmayı umuyorum.

Siz nasılsınız?
Hocam sizin canınız sağ olsun, elinizden geleni fazlasıyla yapmışsınız. Ben TM ve dil bölümlerinden gireceğim ve emin olun aklıma belli bir bölüm veya okul yok. Eğer okullar uzaktan eğitime devam ederse çalışıp para biriktirmeye çalışacağım, böylece yurt dışına gitmek için kendime bir imkan yaratmaya çalışacağım. Oraya gidersem orada istediğim bir bölümde okumaya çalışacağım. Belki yaşım geçer ama buna değer, en azından istediğim bir şekilde bunu yapmak burada sınav stresi yaşamaktan çok daha iyi olacaktır. Deneme konusunda da matematik için 345 ve Bilgi Sarmal, diğer dersler için 3D denemelerini izliyorum. Dilde de her ne kadar İngilizcem iyi olsa da sınav akademik olduğu için konu konu gitmeye çalışıyorum. Böyle tuhaf bir durumdayım işte. Dahası da var ama yazmadım, çok uzar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı