2021'de 2016 MacBook Pro alınır mı?

İki konuya değinmek istiyorum anladığım kadfarıyla sizde MacBook kullanıyolsunuz pil devri tam olarak ne oluyor açıklar mısınız? 2. ise Netflix izlerken falan touchoad ın rengi falan değişiyor mu?

İki konuya değinmek istiyorum anladığım kadfarıyla sizde MacBook kullanıyolsunuz pil devri tam olarak ne oluyor açıklar mısınız? 2. ise Netflix izlerken falan touchoad ın rengi falan değişiyor mu?

M1 olan cihazım yok. Abimin MacBook Pro'su var (i9). Film/dizi izlemeyi sevmiyorum. O yüzden Netflix için bir şey söyleyemem. Spotify, Visual Studio Code, emülatörler, tarayıcı (15-20 sekme) şeklinde kullandığımda günü çıkarabiliyorum. Abimin bilgisayarı birkaç senelik bir bilgisayar. Bu kombinasyonda sabah 9'dan 17'e kadar kullanabiliyorum. %15 gibi bir pil kalıyor.
Touchbar rahatsız ediyor. Çünkü uygulama değiştirdiğimde o da anında değişiyor ve ne çıktığına kafanızı oynatıp bakmanız gerekiyor. Visual Studio Code kullanırken yanlışlıkla bir eklentiyi çalıştırıp bilgisayarın donmasına sebep olabiliyor. Bu tip daha çok durum var.
Touchbar dışında sevmediğim bir özelliği M1 olmaması :)
sizin moralinizi bozmak gibi bir niyetim yok. Daha önce de söylediğim gibi bence iPad alın. iPad istemiyorsanız M1 Air alın. Touchbar var diye MacBook Pro alınmaz.

Geri
Yukarı