2021'de 8 GB GTX 1070'li laptop alınır mı?

Açıkçası bütçe olarak değil, takas olarak direkt düşünüyorum. Benim sistemimin değerine aşağı yukarı denk bir laptop ile takas edeceğim. Satabilsem sıfıra yönelirdim.
Diğer Excalibur'un özellikleri:
21 ay garantili
Intel i5 9300H
Nvidia GeForce GTX 1650 4 GB
16 GB RAM 2666 MHz
256 GB SSD
1 TB HDD
Hocam benim kullandığım excalibur vardı. asla önermem.

Casper'dan uzak durun hocam. Tavsiye etmem. Bırakın kasa elinizde kalsın daha iyi.
Eğer şimdi satıp veya takas edip laptop almazsam kasa 2 sene yatıp çürüyecek. O yüzden elden çıkarmaya çalışıyorum. Şehir dışında okuyorum. Laptop daha iyi olacak benim için. Yoksa kesinlikle masaüstünü değişmem.

Açıkçası bütçe olarak değil, takas olarak direkt düşünüyorum. Benim sistemimin değerine aşağı yukarı denk bir laptop ile takas edeceğim. Satabilsem sıfıra yönelirdim.
Diğer Excalibur'un özellikleri:
21 ay garantili
Intel i5 9300H
Nvidia GeForce GTX 1650 4 GB
16 GB RAM 2666 MHz
256 GB SSD
1 TB HDD
İsterse içinde RTX 3090 olsun, Excalibur'lardan ne olursa olsun uzak durun. Sisteminizi iyi bir laptop ile takas edebileceğinizi düşünmüyorum. Sistemi satıp, bir laptop almak daha mantıklı gibi.

İsterse içinde RTX 3090 olsun, Excalibur'lardan ne olursa olsun uzak durun. Sisteminizi iyi bir laptop ile takas edebileceğinizi düşünmüyorum. Sistemi satıp, bir laptop almak daha mantıklı gibi.
Satmaya çalışıyorum. Zor gibi ama satabilirsem bütçe ile laptop önerisi başlıklı yeni konu açıp sizi etiketlerim. 😅

Neden mi? Çünkü onla bir Forza Horizon 4 oynasın sistem bak ne oluyor doğal gaz hattını 10 gün çalıştıracak kadar ısınıyor.

Geri
Yukarı