2021'de En İyi Tarayıcı Hangisi?

Edge chromium kullanıyorum. Yanlış yazmışım. Yavaşlık hissediyorum. Sizde de var mı ?
Hocam yeni sekmedeki haberler gibi yerleri sağ üstteki 3 noktadan kaldırabilirsin Çoğu kişi en hızlısının Edge olduğunu iddia etti. Belki sizinki psikolojik olarak yavaş gelmiş olabilir.

Aralarında çok bir uçurum yok bir ara Opera'yı kullandım bayağı iyiydi. Turbo olayı vardı. Şu anda var mı bilmiyorum ama o zamanlarda çok iyiydi güncellemelerden sonra yavaşladı sildim. Yani hız değil de fark eden diğer özellikleri oluyor VPN vardı mesela Opera'da ek programa gerek yoktu. Bu tarz farklarına bakmanda yarar var. Ya da yükle alayını kullan işte anlarsın.
Opera daha da memnun senden, verilerin gidiyor satış.

Edge chromium kullanıyorum. Yanlış yazmışım. Yavaşlık hissediyorum. Sizde de var mı ?
Ben hiç sorun yaşamıyorum. Bilgisayarımın iyi olmasından da kaynaklı olabilir.

Diğerleri de zaten güvenlik abideleri ya!
Edge? Chrome? Firefox?

Bunlar işletim sistemler'in İnternet Tarayıcılar'ı sadece Firefox hariç, 3 tanesi'de güvenilir.

Sen kendini kandır kardeşim Opera'nı kullan paralar kazandır o veriler ile.

Bu forumda millet uzatmayı ne seviyor. Kardeşim 3 4 sene önce sadece film izlemek için kullandığım bir tarayıcı. Turbo özelliğinden dolayı. O kadar. Sana güvenli demedim ki kendini kandır diyorsun. Vardır bir bildiğin diye tamam yazıyorum ona neyin itirazını yapıyorsun?

Geri
Yukarı