2021'de iPhone 8 Plus alınır mı?

Murathannq

Hectopat
Yer
Empire Bay'de hot dog satıyor.
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar, yeni bir telefon almak istiyorum ama bildiğiniz üzere ekonomi, fiyatlar falan uçtu gitti, bütçem 4000 TL kadar, iPhone kullanıyorum yine iPhone almak istiyorum, 8 Plus'lar biraz iyi gibi, sizce alınır mı, 2. el daha önce almadım, nelerine dikkat etmeliyim sizce, tekrardan iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi akşamlar, yeni bir telefon almak istiyorum ama bildiğiniz üzere ekonomi, fiyatlar falan uçtu gitti, bütçem 4000 TL kadar, iPhone kullanıyorum yine iPhone almak istiyorum, 8 Plus'lar biraz iyi gibi, sizce alınır mı, 2. el daha önce almadım, nelerine dikkat etmeliyim sizce, tekrardan iyi akşamlar.

Alınır 7 Plus bile hala işlevli kullanılıyor.

Telefondan ne beklediğine bağlı ama 2 yıl sonra elden çıkarmak istersin diye düşünüyorum.

Oyun pek oynamam oynarsam da FM falan, sosyal medya, dizi film için aslında.

Telefonun ekranı büyük olsun diye takıntınız yoksa X'e bakabilirsiniz.
O bütçeye temizleri bulunabiliyor.
11 hakkında pek piyasa bilgim yok.

Teşekkürler.

Alınır 7 Plus bile hala işlevli kullanılıyor.

Teşekkürler.

Alınır daha 2 sene daha güncelleme alabilir.
-Değişenleri var mı yok mu diye bakın
-Hoparlörlerini kontrol edin(ekran falan değişmişse veya kronik sıkıntısı var ise ahize hoparlörü çalışmayabiliyor bu önemli lütfen dikkat) aramalarda duyamazsınız karşı tarafı.
-Vida kısımlarına bakıın eğer açılmamışsa zaten belli eder kendini.
-Kamerayı her moduna alarak değişik değişik kontrollerini yapın.
-Parmak izini ve cihazın ne kadar sürede ısındığına bakın. (Pil değişmişse ve içine yan sanayi dandik pil takılmışsa ısınır)
-Sessize alma tırnağını kontrol edin. Ses açma, kısma tuşlarına bakın.
-Görüntülü arama yapın, normal sesli arama yapın. Ahize durumlarına baktıktan sonra hoparlöre alın görüşmeyi kapatmadan. Şarj aleti ve kutusu, faturası var mı yok mu bunları da öğrenin buluşmaya gitmeden :)
-IMEI kontrolü yapın (önemli) Kutuda yazanla cihazınkini kıyaslayın. Aynı zamanda Apple sitesinden sorgulayın yine.

Zaten mesela 2. piyasasını bilmiyorum ama 4000 diyelim rakamlar örnek. Temiz, kusursuz cihazlara istenilen rakamlar 3800-3900-4000-4100 gibi rakamlar olacaktır. Yani tutup da 3000 isteyen bir adama gitmeyin.

Alınır daha 2 sene daha güncelleme alabilir.
-Değişenleri var mı yok mu diye bakın.
-Hoparlörlerini kontrol edin(ekran falan değişmişse veya kronik sıkıntısı var ise ahize hoparlörü çalışmayabiliyor bu önemli lütfen dikkat) aramalarda duyamazsınız karşı tarafı.
-Vida kısımlarına bakıın eğer açılmamışsa zaten belli eder kendini.
-Kamerayı her moduna alarak değişik değişik kontrollerini yapın.
-Parmak izini ve cihazın ne kadar sürede ısındığına bakın. (pil değişmişse ve içine yan sanayi dandik pil takılmışsa ısınır)
-Sessize alma tırnağını kontrol edin. Ses açma, kısma tuşlarına bakın.
-Görüntülü arama yapın, normal sesli arama yapın. Ahize durumlarına baktıktan sonra hoparlöre alın görüşmeyi kapatmadan. Şarj aleti ve kutusu, faturası var mı yok mu bunları da öğrenin buluşmaya gitmeden :)
-IMEI kontrolü yapın (önemli) kutuda yazanla cihazınkini kıyaslayın. Aynı zamanda Apple sitesinden sorgulayın yine.

Zaten mesela 2. piyasasını bilmiyorum ama 4000 diyelim rakamlar örnek. Temiz, kusursuz cihazlara istenilen rakamlar 3800-3900-4000-4100 gibi rakamlar olacaktır. Yani tutup da 3000 isteyen bir adama gitmeyin.

Çok teşekkürler, ağzınıza sağlık😀

Samsung S10 tavsiye ederim iPhone 8 Plus'ı 2'ye katlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı