2021'de zinciri kırma!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
49
Barış Özcan'ın bu zaman kadar ki bütün zinciri kırma videolarını izledim ama aralarında beni en çok etkileyen kesinlikle bu video oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim bu yıl ki zinciri kırma hedefim; 2022 1 Ocak gününe kadar 12 kitap okumak. Kitaplar ile hiçbir yakınlığı olmayan birisi olarak bir yılda 12 kitap okumak benim için çok iyi bir şey. Kitaplar dışında kendimi mümkün olan her konuda daha fazla geliştirmeye odaklanacağım.

10 dakikanızı ayırıp bu videoyu lütfen izleyin. Türk gençleri olarak şimdiden hayattan ümidimizi kesmişken bu video hayatımızı değiştirebilir. Şartlar ne olursa olsun bir şekilde kendimizi kurtarmak zorundayız. Oturduğumuz yerden Dolar'ı, eğitim sistemini, ekonomiyi eleştirmeye devam edersek tek yaptığımız zamanımızı boşa harcamak olur.

Geleceğiniz için küçük bile olsa bir adım atın. Barış Özcan'ın videoda anlattığı gibi; yılın başında atacağımız bu küçük adım yolun sonunda koşarak ilerlememizi sağlayabilir. Hayalimiz ne olursa olsun eğer hareket geçmezsek her zaman hayal olarak kalmaya devam edecek. Bütün forumu 1 Ocak'tan itibaren hayalleri için harekete geçmeye davet ediyorum!

"Hayat, bisiklet gibidir. Dengede durmak için hareket etmek gerekir."
- Albert Einstein

"Durmadığın sürece ne kadar yavaş gittiğin önemli değildir."
- Konfüçyüs.

"Beşikten mezara kadar ilmi isteyin."
- Hz. Muhammed (S.A.V)

@Ellie Williams

Biz ilmi, feni öğrenelim. Üniversite kazanalım, işsiz kalalım diye okuyacaksak varım ben.
@SideWinder ya da @24099 hocam demişti sanırım, okuyan insan işsiz kalmaz. İşsiz kalsan bile zamanında bir şeyler öğrendiysen yine para kazanabilirsin.

@SideWinder ya da @24099 hocam demişti sanırım, okuyan insan işsiz kalmaz. İşsiz kalsan bile zamanında bir şeyler öğrendiysen yine para kazanabilirsin.

Evet, beyin göçü veya internetten iş arayarak. Hocam artık işini bilen birinin el atması lazım, 15 yaşında gelecek kaygısı yaşıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı