2022-2023 Süper Lig en iyi 11

NNUE

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600, Asus Prime B550m-K, Sapphire Pulse 6700 XT, Kingston Fury 3200 MHz CL16 2x16 32 GB Ram
Meslek
Öğrenci
Sıkıldım ve böyle bir şey yapmaya karar verdim. Şu isim olmamalı demek yerine şunun yerine bu daha iyi olur derseniz daha iyi olur. Ayrıca bir oyuncunun bence sezonun 11'ine girmesi için sezon boyunca fazla maça çıkması gerekiyor. Örneğin bu yüzden Aboubakar yok. Lig başından beri oynasaydı girerdi belki de listeye.

KL: Muslera
SĞB: Sacha boey
STP: Nelsson
STP: Abdulkerim
SLB: Ferdi
MDO: Torreira
MO: Gedson
SLK: Kerem
SGK: Borini
SNT: Valencia
SNT: İcardi

Galatasaray'dan 7 oyuncu olmuş maşallah. Linç yiyeceğim Fenerli ve beşiktaşlılardan herhalde.

Kaleye Mert Günok koyardım sezon başından beri oynasa Beşiktaş şu an çok daha iyi puanda olurdu.

Valencia yerine de Aboubakar koyardım. Küçük takımlara atılan goller ve penaltılar değil büyük maçlarda yaratılan farklar önemli bence.

Onun dışında iyi bence

Kaleye Mert Günok koyardım sezon başından beri oynasa Beşiktaş şu an çok daha iyi puanda olurdu.

Valencia yerine de Aboubakar koyardım. Küçük takımlara atılan goller ve penaltılar değil büyük maçlarda yaratılan farklar önemli bence.

Onun dışında iyi bence
İki isimde geldi aklıma ama sezon başından beri oynamıyorlar. “Sezonun 11”i diyince ben olmamaları gerektiğini düşünüyorum. Aboubakarı belirtmiştim yukarıda zaten Mert için de aklıma geldi. Özellikle muslera’nın son 3-5 haftadır düşen performansı sebebiyle. Muslera’nın son dönemde pas hataları olsa da. İlk dönem çok iyiydi. İkinci dönemin başlarında da fena değildi. Ama sonlara doğru Mert daha iyi. Mert’de ilk maçlarında hatalı goller yemişti Beşiktaş’ta Aboubakar ve Mert sezon başından beri oynasaydı çok daha farklı şeyler olabilirdi bu sezon.

Geri
Yukarı