2022 GTA 6'nın yılında duyurulabilir mi?

Vice City Remake'i adam akıllı olacaksa GTA 6 bir 10 yıl daha çıkmasa da olur benim için. Hiçbir oyunu bu kadar heyecanla beklememiştim 🤩

Hocam maalesef remake değil Remastered yani GTA San Andreas'ı Mobile çıkarırken birkaç ışıklandırma eklemişlerdi ya o tarz yapacaklar sanırım.

En erken 2023 de duyurulur o da en erken. GTA 5 Online da olduğu kadar içerik ile çıkması gerek yoksa Red Dead Online gibi olabilir.

Son düzenleme:
1630133832040.png
Başlığa bak 😂 🤪🤣

2022 de gta 3 sanandreas vice city remastered gelecek 2023 ten sonrasını bekle ve çıkmaya yakın rockstar games twitter sayfasından duyurur

Biraz eski bir konu ama fikir belirtmek istedim, Rockstar hala GTA 5'in parasını yiyor ve çok belli bir şekilde büyük bir rakibi çıkmadıkçada devam edecek. (Just Cause ve Watch Dogs'u saymıyorum çünkü bizim ülkede hiç popülerleşmeyen oyunlar.) Ne zaman Rockstar artık para elde edemez hale gelir ya da rakibi çıkar, o zaman GTA 6 duyurulur.

2022 yılının orta ve sonlarında oyun hakkında gelişmeler yaşanır. 2023'te resmi duyuru yapılır. 2023 sonu veya 2024 başında trailer ve çıkış tarihi yayımlanır. 2024 ortası/sonu veya 2025'te oyun yayımlanır.

Eki Görüntüle 1150696

Bildiğiniz gibi Rockstar'ın GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas için 2022 yılında Remastered versiyonlar yayınlayacağı söyleniyor. Yayınlandıkları esnada GTA 6'nın da duyurulacağını düşünüyorum. Bu, yayınlayacakları 3 Remastered oyundan elde edecekleri kârı da arttıracaktır. Elde edilen bütçenin de GTA 6'ya ek kaynak olarak aktarılması çok olası olacaktır.

2022 yılında bu şekilde duyurarak 2023'te konsollara çıkışını gerçekleştireceklerini düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

Bak bakalım çıkmış mı?

Geri
Yukarı