GTA 6 2023 Ekim veya Kasım ayında duyurulabilir mi?

İsimsizMan09

Decapat
Oyuncular olarak toplu ve en güncel şekilde bu konuda tartışalım bu konuyu. Ekim veya Kasım ayında bir fragman bekliyor musunuz? Ben şahsen katiyen bekliyorum gelmesi gerek. Yılın son 4 ayına yaklaşırken GTA 6'nın ortaya çıkması an meselesi bence.

- Eylül (GTAV'in 10. yıldönümü ve bir teaser için mükemmel bir zaman.)

- Ekim (Rockstar'ın yeni oyunları açıklamak için olağan zaman dilimi.)

- Aralık (Rockstar'ın 25. yıldönümü.)

Sizlerin de konu hakkında düşüncelerini bekliyorum.

Bence Kasım'da fragman yayınlanır. Sebebi bu video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rockstar böyle duyuruları son zamanlarda berbat ediyor. bence duyurmazlar, gta 4 mobile falan duyurulursa şaşırmam.
Gta 4 mobile asla gelmeyecek oyunlardan .d

Bir an önce çıkmasını istiyorum. Doğru düzgün oynayacak oyun kalmadı. GTA hayranı biri olarak defalarca hikaye modunu oynamak istiyorum. GTA 5’te olanların üstüne eklemeler ve bahsedilen map büyüklüğü gelirse çıkmam oyundan.
Hikaye modunu umarım Rockstar kalitesinde yaparlar Rockstar'ı hep hikayeleriyle andık. Özellikle RDR 2'de "adamlar ne hikaye yazmış beee..." dedik.

Gta 4 mobile asla gelmeyecek oyunlardan .d

Hikaye modunu umarım Rockstar kalitesinde yaparlar Rockstar'ı hep hikayeleriyle andık. Özellikle RDR 2'de "adamlar ne hikaye yazmış beee..." dedik.
Yıllardır üstünde çalışıyorlar. Hatta GTA 5 çıktığında GTA 6 için çalışıyor olduklarına eminim. Hikaye modu hakkında hiç şüphem yok. Grafiklerde çok iyi olacak. Tek beklentim map büyüklüğü ve araç çeşitliliği.

Geri
Yukarı