2022 GTA 6'nın yılında duyurulabilir mi?

Heisenbergin

Hectopat
Yer
Albuquerque
Daha fazla  
Meslek
Kimya Öğretmeni
Grand-Theft-Auto-6-North-South-America.jpg

Bildiğiniz gibi Rockstar'ın GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas için 2022 yılında Remastered versiyonlar yayınlayacağı söyleniyor. Yayınlandıkları esnada GTA 6'nın da duyurulacağını düşünüyorum. Bu, yayınlayacakları 3 Remastered oyundan elde edecekleri kârı da arttıracaktır. Elde edilen bütçenin de GTA 6'ya ek kaynak olarak aktarılması çok olası olacaktır.

2022 yılında bu şekilde duyurarak 2023'te konsollara çıkışını gerçekleştireceklerini düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1150696

Bildiğiniz gibi Rockstar'ın GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas için 2022 yılında Remastered versiyonlar yayınlayacağı söyleniyor. Yayınlandıkları esnada GTA 6'nın da duyurulacağını düşünüyorum. Bu, yayınlayacakları 3 Remastered oyundan elde edecekleri kârı da arttıracaktır. Elde edilen bütçenin de GTA 6'ya ek kaynak olarak aktarılması çok olası olacaktır.

2022 yılında bu şekilde duyurarak 2023'te konsollara çıkışını gerçekleştireceklerini düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

Konu başlığı moderatör tarafından yapılan düzenleme sonucu mantık hatası içeren bir cümle olmuş. :(

Eki Görüntüle 1150696

O oyunları sadece gelir için yapmıyorlar. Şunlar sussun oyalansın diyerek yapıyorlar. En az 2024-2025'e kadar bekleriz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı