2022 LGS yüzdelik dilimleri yükselir mi?

Hocam bir de bir arkadaş bana girebileceğime dair şöyle bir kanıtla geldi:
O arkadaş da benim gibi İstanbul'da yaşıyor ve arkadaşın dediğine göre onun düşüncesine göre ben bu okula çok rahat girermişim. Nedeni ise o arkadaş çoğu arkadaşına sormuş herkes ahım şahım bir yüzdelik dilim yapmamış ve genel olarak çoğu kişi hedefine ulaşamamış bu yüzden girme ihtimalim yüksekmiş ben de ona dedim ki sen yapamadın ben yapamadım kim yaptı da yüzdelik dilimler geçen seneye göre bayağı arttı eğer arkadaşın dediğine bakarsak bu sınavın yüzdeliklerinin geçen seneye çok benzemesi lazım siz ne düşünüyorsunuz hocam?

Tam bir şey diyemem tam ama hocam verilere göre mesela 1 milyon küsur kişi arasında sadece %10 400 puan üstü yapabilmiş o yüzden yığılma var ilk tercihte ya da ikinci tercihde girersiniz.

Tam bir şey diyemem tam ama hocam verilere göre mesela 1 milyon küsur kişi arasında sadece %10 400 puan üstü yapabilmiş o yüzden yığılma var ilk tercihte ya da ikinci tercihde girersiniz.

Hocam ama yığılma olursa girememem gerekmiyor mu? Ama sizce de bu imkansız gibi bir şey değil mi okul geçen sene 4.51 ile almış taban yüzdelik dilim bu sene 6 ile alır mı sizce ki benim il yüzdeliğim 6.77 genel yüzdelik 6.94

Hocam ama yığılma olursa girememem gerekmiyor mu? Ama sizce de bu imkansız gibi bir şey değil mi okul geçen sene 4.51 ile almış taban yüzdelik dilim bu sene 6 ile alır mı sizce ki benim il yüzdeliğim 6.77 genel yüzdelik 6.94

Vallahi hocam bence boş kontenjan kalırsa girersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı