2022 Peugeot 2008 vs 2022 Renault Megane

Henry Ford

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1650 Super, Ryzen 3 3100
Öncelikle merhaba. Aklımda 2 adet araba var. 2022 Peugeot 2008, 1.2, 100 HP ( eğer alırsam yazılım attıracağım. Sağlıklı bir şekilde 130 HP oluyor araç.) veya 2022 Renault Megane, 1.3 TCE 140 HP. Benim için araba da istediklerim ses sistemi, ara hızlanmalar ve yalıtım. Bu isteklerimi aralarından hangisi daha iyi karşılar. Şimdiden teşekkür ederim. İyi Sosyaller. :)

Öncelikle merhaba. Aklımda 2 adet araba var. 2022 Peugeot 2008, 1.2, 100 HP ( eğer alırsam yazılım attıracağım. Sağlıklı bir şekilde 130 HP oluyor araç.) veya 2022 Renault Megane, 1.3 TCE 140 HP. Benim için araba da istediklerim ses sistemi, ara hızlanmalar ve yalıtım. Bu isteklerimi aralarından hangisi daha iyi karşılar. Şimdiden teşekkür ederim. İyi Sosyaller. :)
Konu başlığını gördüğümde kahkahayı bastım :) Peugeot kiim Renault kim ya Renault Peugeotla kapışamaz yanından bile geçemez.Konfor ve sağlamlık da istiyorsan 2008 al kafan rahat olsun reis.Şimdiden hayırlı olsun.

Öncelikle merhaba. Aklımda 2 adet araba var. 2022 Peugeot 2008, 1.2, 100 HP ( eğer alırsam yazılım attıracağım. Sağlıklı bir şekilde 130 HP oluyor araç.) Veya 2022 Renault Megane, 1.3 TCE 140 HP. Benim için araba da istediklerim ses sistemi, ara hızlanmalar ve yalıtım. Bu isteklerimi aralarından hangisi daha iyi karşılar. Şimdiden teşekkür ederim. İyi Sosyaller. :)

@Ercan OZAN

Konu başlığını gördüğümde kahkahayı bastım :) Peugeot kiim Renault kim ya Renault Peugeot'la kapışamaz yanından bile geçemez. Konfor ve sağlamlık da istiyorsan 2008 al kafan rahat olsun reis. Şimdiden hayırlı olsun.

Öncelikle teşekkür ederim. :) Ses sistemi olarak Doğan Kabak Peugeot'yu bayağı övmüştü. Sizin bir bilginiz var mı bu konu hakkında?

Yeni kasa Megane kullandım bayağı iyiydi özellikle ses sistemi ve yalıtımı güzeldi ama kullandığım dolu paketti.

Bizim alacağımız Joy Comfort ancak neredeyse bütün opsiyonlar var. Geri görüş kamerası, Tesla ekran, elmas kesim CE'lik jant, otomatik klima...

Öncelikle teşekkür ederim. :) Ses sistemi olarak Doğan Kabak Peugeot'yu bayağı övmüştü. Sizin bir bilginiz var mı bu konu hakkında?
Hocam o kadar detaylı bilmiyorum malesef ancak şunu derim ki almadan önce test sürüşü vesaire yaparak kendiniz karar verin Peugeot sizi asla üzmez.

Hocam o kadar detaylı bilmiyorum malesef ancak şunu derim ki almadan önce test sürüşü vesaire yaparak kendiniz karar verin Peugeot sizi asla üzmez.
Hocam bu arada sizin alacağınız 2008 manuel vites biliyorsunuz değil mi ?

2008 GT line var bende, çok konforlu bir araç. Megane yakıt tasarrufundan başka işe yaramaz.
Ses sistemini de çok beğeniyorum ama keşke focali alsaydım.

Hocam o kadar detaylı bilmiyorum maalesef ancak şunu derim ki almadan önce test sürüşü vesaire yaparak kendiniz karar verin Peugeot sizi asla üzmez.

Hocam bu arada sizin alacağınız 2008 manuel vites biliyorsunuz değil mi?

Evet iki araba da manuel. Devamlı bineceğimiz arabalar değil ikisi de. En fazla 1 - 2 sene içinde satılacak.

Konu başlığını gördüğümde kahkahayı bastım :) Peugeot kiim Renault kim ya Renault Peugeotla kapışamaz yanından bile geçemez.Konfor ve sağlamlık da istiyorsan 2008 al kafan rahat olsun reis.Şimdiden hayırlı olsun.
@SkyLord06TR neden kahkaha attınız cevap bekliyorum?

Evet iki araba da manuel. Devamlı bineceğimiz arabalar değil ikisi de. En fazla 1 - 2 sene içinde satılacak.
Dediğim gibi hocam 2008 al kafan rahat olsun.

Geri
Yukarı