2022 yılında Cloud 2 alınır mı?

Bütçe
1200
Mikrofon bir oyuncu kulaklına göre iş görür.
Ama kesinlikle mükemmel veya iyi diyemem siz oyun oynarken arkadaşınızı falan rahatsı etmez nasıl mikrofon bu falan demez.

Ses kasma konusundada bence mükemel. CS:GO global Valorant'ta dia oldum hiçbir eksiklini görmedim kimsede nasıl o adamı duymadın falan demedi.

Cloud Alpha Cloud 2'nin bildiğin güncellenmiş hali çift odalı sürücüler falan çok iyi. Ses kartına ihtiyacınız yoksa 2 yerine direkt Alpha öneriyorum. Mikrofonu da daha iyi.

Mikrofon bir oyuncu kulaklına göre iş görür.
Ama kesinlikle mükemmel veya iyi diyemem siz oyun oynarken arkadaşınızı falan rahatsı etmez nasıl mikrofon bu falan demez.

Ses kasma konusundada bence mükemel. CS:GO global Valorant'ta dia oldum hiçbir eksiklini görmedim kimsede nasıl o adamı duymadın falan demedi.

Peki beni uzun seneler götürür mü bütün ekipmanlarımı düzgün kullanırım.
Cloud Alpha Cloud 2'nin bildiğin güncellenmiş hali çift odalı sürücüler falan çok iyi. Ses kartına ihtiyacınız yoksa 2 yerine direkt Alpha öneriyorum. Mikrofonu da daha iyi.

Anakartım ASUS Prime B450M K2 Alpha mı alayım Cloud 2 mi?

Peki beni uzun seneler götürür mü bütün ekipmanlarımı düzgün kullanırım.
Ben en 4 veya 5 sene kablolu modeli kullandım.
Konudada belirtim geçen haftada kablosuzu aldım ucuza ondanda memnunum.

Eğer bütcenizi zorlarsanız 1900tl hepsiburada üzerinde satılıyordu bugün kablosuz modeli kesinlikle öneririm.

Not:Normal satış fiyatı 2700tl üstü
Şunuda yazıyımda hocam değiştirme sebebim üründe sorun olmasından aşınmadından felan değildi keyfi bir durumdan ucuza bulunca yapıştım hemen.

Ben en 4 veya 5 sene kablolu modeli kullandım.
Konudada belirtim geçen haftada kablosuzu aldım ucuza ondanda memnunum.

Eğer bütcenizi zorlarsanız 1900TL Hepsiburada üzerinde satılıyordu bugün kablosuz modeli kesinlikle öneririm.

Not: Normal satış fiyatı 2700TL üstü.
Şunu da yazıyımda hocam değiştirme sebebim üründe sorun olmasından aşınmadından falan değildi keyfi bir durumdan ucuza bulunca yapıştım hemen.

1900e çıkmam mümkün değil alırsam kablolu olanı alırım o da şu anda 911 TL 300TL gibi bir indirim söz konusu kablolu olanda.

Geri
Yukarı