2022’de GTX 1070 mantıklı mı?

Eski bir kart olmasından dolayı içime bir şey oturuyor. Eski olması ne gibi sonuçlar verir? 4-5 yıllık bir kart beni 2-3 yıl içerisinde sıkıntıya sokar mı? Fiyat 5000TL civarı. İlk başta 1650 Super düşünüyordum fakat arada uçurum performans farkı var.
Tabiki alınır.GTX 1070 hafife alınabilecek bir kart değil.

Telefon almıyorsun ki kartın temizi mi olur? Ya bozuktur ya da çalışıyodur başka bir senaryo yok zaten.
Fırınlanmış bir ekran kartı alırsanız 3-4 aya perte çıkabilir kart. En azından 6 bine GTX 1080 bulunabilir.

Telefon almıyorsun ki kartın temizi mi olur? Ya bozuktur ya da çalışıyodur başka bir senaryo yok zaten.
Mining durumları mevcut. Zira 2 yıl kullanılan ve 5 yıl kullanılan kart arasında da elbette fark oluyor. Performans farkı olmasa bile yıpranmış olabiliyor.

Mining durumları mevcut. Zira 2 yıl kullanılan ve 5 yıl kullanılan kart arasında da elbette fark oluyor. Performans farkı olmasa bile yıpranmış olabiliyor.
5 yıldır mining yapan bir GTX 1070 var elimde şuan da da arka odada mining yapmaya devam ediyor hala ilk günki gibi çok güçlü ve temiz ve stabil.

Dostum şu an alacağın hangi ikinci el sana temiz görünüyor ki? Ortalama 2017'de çıkmış ekran kartı ister istemez yorgun oluyor önceliğin garanti etiketi sökülmemiş 1070 - 1080 bakabilirsin bende kullanıyorum 1080 2-3 sene daha kullanırım.

Geri
Yukarı