2022'de GTX 1660 mantıklı mı?

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır PC toplamak istiyorum ve 2022'de bir aksilik çıkmazsa toplamayı düşünüyorum. Sizce 2022'de GTX 1660'lı bir sistem toplamak mantıklı mı?

Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır PC toplamak istiyorum ve 2022'de bir aksilik çıkmazsa toplamayı düşünüyorum. Sizce 2022'de GTX 1660'lı bir sistem toplamak mantıklı mı?
Uygun bir fiyatla mantıklı.GTX 1660 1080p için 4-5 yıl daha iş görür.

Abartmayalım 4-5 ne hocamm. 2-3 anca iş görür gibime geliyor.

Hocam 4-5 sene iş görür diye tahminimce. Tabii tahmin etkenlerimiz her oyunu Ultra'da açmaksa o zaman 1-2 yıl bile iş görmez. 4-5 yıl en azından dönemin baba oyunlarını düşük-orta ayarlarda açar diye düşünüyorum.

Hocam 4-5 sene iş görür diye tahminimce. Tabii tahmin etkenlerimiz her oyunu Ultra'da açmaksa o zaman 1-2 yıl bile iş görmez. 4-5 yıl en azından dönemin baba oyunlarını düşük-orta ayarlarda açar diye düşünüyorum.
Çoğu hikaye oyununu medium-high'da kaldırır diye tahmin ediyorum. Onun dışında CSGO ve Valorant oynuyorum ki onlar zaten yağ gibi akar gider.

GTX 980 ile hemen hemen aynı kas gücüne sahip ama daha güncel. Bana 980 bile yetiyor çoğu yeni oyunda 75 FPS'in altına düşmeden oynayabiliyorum, 1660 ile daha da iyi olabilir. Ama fiyatı bakımından 1650 Super de tercih edebilirsiniz. Sıfır veya 2. elde garantisi devam eden 1650S'ler var çünkü.

Yok Ultra demiyorum tabii de yine de 6 gb vramdan dolayı darboğaz olabilir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı