2022'de iPhone 7 alınır mı?

Ben yenilenmiş aldım ve tekrar Xiaomi'ye geçeceğim sosyal medyada kamerası güzel iş yapıyor ama şarj çok çabuk bitiyor oyunlarda takılma yapıyor.

Ben yenilenmiş aldım ve tekrar Xiaomi'ye geçeceğim sosyal medyada kamerası güzel iş yapıyor ama şarj çok çabuk bitiyor oyunlarda takılma yapıyor.
Yenilenmişlere inanılmaz kötü batarya takılıyor. Batarya değiştirebilirsiniz hocam.

İkinci el iPhone 7 veya 8 almayı düşünüyorum. Oyun oynamıyorum sadece sosyal medyada geziniyorum artıları ve eksileri nelerdir? Kullanan vatandaşlar var ise yorumlarını ifade ederse sevinirim iyi forumlar!

Her türlü alınır millet X-XR-11 falan demiş para kendi ceplerinden çıkmadığı için. iPhone 8 2 sene daha rahat bir şekilde güncelleme alır ki güncelleme almasa bile uygulama destekleri uzun süre devam ediyor 2011'de çıkan iPhone 4S in WhatsApp desteği bile daha geçen ay bitti.

Hocam aslında aklıma 7 Plus modeli de var ama pek emin değilim
Ek olarak şu an kullanmakta olduğum cihaz 6.3 inch
7 Plus batarya ve ekranda önde. Eğer bunlar sizin için çok önemli değilse, 7 her türlü işinizi görür hocam. 11 altı alınmaz yazanları çok takmayın.

Her türlü alınır millet X-XR-11 falan demiş para kendi ceplerinden çıkmadığı için. iPhone 8 2 sene daha rahat bir şekilde güncelleme alır ki güncelleme almasa bile uygulama destekleri uzun süre devam ediyor 2011'de çıkan iPhone 4S in WhatsApp desteği bile daha geçen ay bitti.

Teşekkür ederim hocam
7 Plus batarya ve ekranda önde. Eğer bunlar sizin için çok önemli değilse, 7 her türlü işinizi görür hocam. 11 altı alınmaz yazanları çok takmayın.

Hocam 7 her türlü işimi görür diye düşünüyorum ama böyle bir 8 alsam kafam rahat eder gibi hissediyorum bir yandan da diyorum ki 7 her işimi görecek SE 1000 TL fazladan vermeye ne gerek var diye düşünüyorum kararsızım. :(

En düşük XR XS gibi cihazlar alınmalı bence. iPhone 7 değiştirmiş birisi olarak pilden hiç memnun değildim. 2021 Eylül-Ekim arası bile kullanmak zordu. Şu an çok iyi olmayacağını düşünmekteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı