2022'de iPhone 7 Plus alınır mı?

Bütçe
3000-3250
Sorum başlıktaki gibidir. Xiaomi Mi9T kullanıyorum. 2020 de aldığım telefon 2022 de güncelleme alacak telefonlar listesinde yok. Şaka gibi bir firmaymış Xiaomi onu öğrenmiş oldum. 6 GB RAM diyor 3 GB ve üzerini asla kullanamıyorsunuz(Dandik yazılımı ve uygulamaları sağ olsun). Akıcılık konusunda iPhone 6'dan bile daha pürüzlü çalışıyordur belki. Uzun süre güncelleme alsın ve biraz da olsa Premium hissi versin diye Redmi yerine Mi tercih ettim aynı şeyin laciverti gibi bir şey çıktı. Kısacası Android cihazlardan bıktım. IOS'a geçmek istiyorum ve bütçem yok. Telefonumu 3000 civarına satıp gerekirse çok az bir miktar kendim ekleyip iPhone almak istiyorum. Sizce bu yapmak istediğim mantıklı mı? iPhone 7 Plus kullananlar şu günlerde cihazından memnun mu merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
Alınır tabii ki. Fakat güncelleme desteği 1-2 yıla kesilir 7 serisinin. Haberiniz olsun.

Alınır tabii ki. Fakat güncelleme desteği 1-2 yıla kesilir 7 serisinin. Haberiniz olsun.

İnanın hiç üzülmem. En azından 2019 3. çeyrek de çıkıp 2022 de güncellemeyi kesen Xiaomi kadar şaşırtmaz beni. Zaten güncellemesi kesileceği sıra elim güçlenirse sıfır cihaz alırım.

İnanın hiç üzülmem. En azından 2019 3. çeyrek de çıkıp 2022 de güncellemeyi kesen Xiaomi kadar şaşırtmaz beni. Zaten güncellemesi kesileceği sıra elim güçlenirse sıfır cihaz alırım.
Evet Android tarafının böyle bir dezavantajı var. Oppo A73 kullanıyordum, 2020'de çıkmış bir cihaz Android 11 aldı fakat 12 almayacak sanırım.

Evet Android tarafının böyle bir dezavantajı var. Oppo A73 kullanıyordum, 2020'de çıkmış bir cihaz Android 11 aldı fakat 12 almayacak sanırım.
Markadan markaya değişir. Samsung OnePlus gibi markalar uzun yıl veriyor ama Xiaomi ve Oppo salıyor diye biliyorum. Xiaomi 3 yıl falan diyor ama amiral gemisine sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı