iPhone 7 Plus 2022'de alınır mı?

Fazladan yüksek kapasiteli batarya koyabilir miyiz? Bilmiyordum.

Deji gibi markalar yüksek kapasiteli batarya yapıyor fakat onu da telefoncular değiştiriyor ki benim ağzım çok yandı ilk iPhone 7 mi çöp ettiler 2.yi almak zorunda kaldım 3-5 fazla verin kaçmayın Apple'a yaptırın illaki iyi yapan telefoncular var fakat işçilik hiçbir zaman Apple kadar olmaz.

Deji gibi markalar yüksek kapasiteli batarya yapıyor fakat onu da telefoncular değiştiriyor ki benim ağzım çok yandı ilk iPhone 7 mi çöp ettiler 2.yi almak zorunda kaldım 3-5 fazla verin kaçmayın Apple'a yaptırın illaki iyi yapan telefoncular var fakat işçilik hiçbir zaman Apple kadar olmaz.

Anladım, teşekkürler.
E o zaman neden 8'den aşağı sürümler artık bitti? İnsanlar düşük bütçeli iPhone için en az SE mi almak zorunda?

Bana göre demiş hocam herkesin şahsi fikri saygı duyarız. Babam ilk çıktığından beri 5S kullanıyor halen de akıcı ve kullanışlı bir telefon.

Fazladan yüksek kapasiteli batarya koyabilir miyiz? Bilmiyordum.
Evet, yapıyorlar.
Ben sorun yaşamadım ama telefoncudan telefoncuya değişebilir.

Yani elinizde yoksa alınmaz. Hem 7 hem 7 Plus kullanan biriyim. Ben daha önce aldığım için hala işimi görüyorlar ondan dolayı değiştirmeyi düşünmüyorum ama 0'dan alıyorsun anladığım kadarıyla alternatifler arasında şüphesiz, net: SE 2020
11 motorlu iPhone 7 yani. Uzun yıllar götürür sizi. Ayrıca portre moduna da sahip yani 7 Plus ve 8 Plus'ta olan ama ufak modellerde olmayan o basit özellik de var :)

2022 de JB ile 14.2 sürümünde yağ gibi akıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, Xiaomi Redmi Note 9S kullanmaktayım. Telefonumun 1 yıl daha garantisi var. İlk kez iPhone telefon alacağım. 7 Plus, 8 veya SE 2020 almayı düşünüyorum. En ucuzu 7 Plus olduğu için bu soruyu soruyorum. 2022'de hâlâ iPhone 7 Plus alınır mı?
alınır,hala kullanılabilri ama yinede 8 veya se almak daha iyi.

Geri
Yukarı