iPhone 7 Plus 2022'de alınır mı?

Yani elinizde yoksa alınmaz. Hem 7 hem 7 Plus kullanan biriyim. Ben daha önce aldığım için hala işimi görüyorlar ondan dolayı değiştirmeyi düşünmüyorum ama 0'dan alıyorsun anladığım kadarıyla alternatifler arasında şüphesiz, net: SE 2020.
11 motorlu iPhone 7 yani. Uzun yıllar götürür sizi. Ayrıca portre moduna da sahip yani 7 Plus ve 8 Plus'ta olan ama ufak modellerde olmayan o basit özellik de var :)

Şu an 7 Plus mi kullanıyorsun? Ben almayı düşünüyorum. Sence iyi mi? 3600'e alacağım.

Şu an 7 Plus mi kullanıyorsun? Ben almayı düşünüyorum. Sence iyi mi? 3600'e alacağım.
Hayır iPhone'a geçmedim. Redmi Note 9S ile devam ediyorum. Geçen günlerde durup dururken kendi kendine kapandı (güncel tutuyorum telefonu) açılmadı ne yaparsam yapayım. Garantisi olduğu için Turkcell'e gittim onlar da açamadı garantiye göndericez dediler. En sonunda sinirlenip komple tüm dataları sildim. Bilgilerim,notlarım,fotoğraflarım her şeyim gitti. Android seveni çok fakat bir dahaki telefonumun iPhone olmasını temenni ediyorum. Apple kalitesi başka (babam iPhone 11 kullanıyor).

3600 için iyi gibi duruyor 1,5 sene daha kullanırsın ama pil sağlığı kaç her şeyi orijinal mi özellikle dikkat etmen gereken noktalardan biri ahizedeki hoparlör çalışıyor mu ya da alttaki hoparlör çalışıyor mu? Kasa genel olarak 10 üzerinden kaç alır temiz mi vs bu gibi şeylere bakarsan iyi olur hepsi okeyse bence değer. Yalnız bence bir Android'e de bir bak derim. Ya da uzun vade istiyorsan ille iPhone olsun diyorsan o paraya düz 8 var ya da biraz daha koyup 8 Plus veya SE2 düşünebilirsin güncellik açısından diyorum yoksa hız olarak 7 ile 8 arasında fark yok zaten.

Hayır IPhone'a geçmedim. Redmi Note 9S ile devam ediyorum. Geçen günlerde durup dururken kendi kendine kapandı (güncel tutuyorum telefonu) açılmadı ne yaparsam yapayım. Garantisi olduğu için Turkcell'e gittim onlar da açamadı garantiye göndereceğiz dediler. En sonunda sinirlenip komple tüm dataları sildim. Bilgilerim, notlarım, fotoğraflarım her şeyim gitti. Android seveni çok fakat bir dahaki telefonumun iPhone olmasını temenni ediyorum. Apple kalitesi başka (babam iPhone 11 kullanıyor).

iPhone 7 kullanıyorum 2.el olarak alınabilecek bu fiyata en iyi telefon sıfır Android var o başka.

Geri
Yukarı