2022'de iPhone X alınır mı?

Şu yazıya bir gülmüşüm bir gülmüşüm anlatamam S20 FE için konuşulcak olursak evet yeni olduğu için alınabilir arada güç olarak aman aman bir fark yok kamera konusunda zaten patladım X 4K 60FPS çeken bir telefon portre modunda zaten inanılmaz derecede iyi bir telefon günümüzde şu an 13-14 gibi iphonlar bu telefonlarla kamerasını kıyaslarsak tabii ki geride ama X in kamerası gayet iyi sadece 13-14'ün kamerası çok çok iyi ayrıca yazdığınız mesajlarada bakarsak ağır bir Samsung fan boy kokusu alıyorum.

iPhone X'in donanımsal olarak (sadece kağıt üzerindeki veriler değil, arayüz akıcılığı vb.) Rakibi S9'dur.

S20 FE'nin Snapdragon modeli ise S10e - iPhone 11 arası bir cihazdır. Ayrıca kamera olarak, Zoom'da, makroda ve canlılıkta iPhone X, S20 FE'nin yanına bile yaklaşamaz.

iPhone X'in donanımsal olarak (sadece kağıt üzerindeki veriler değil, arayüz akıcılığı vb.) Rakibi S9'dur.

S20 FE'nin Snapdragon modeli ise S10e - iPhone 11 arası bir cihazdır. Ayrıca kamera olarak, Zoom'da, makroda ve canlılıkta iPhone X, S20 FE'nin yanına bile yaklaşamaz.

Çıktığı yıldaki rakibi S9'du şu an S10E'yi geçebilecek potensiyeli var zaten denk demedim ama S20 FE aldım xden daha iyi bir cihaz aldım diye sevinilecek bir durumda yok.

Çıktığı yıldaki rakibi S9'du şu an S10E'yi geçebilecek potensiyeli var zaten denk demedim ama S20 FE aldım xden daha iyi bir cihaz aldım diye sevinilecek bir durumda yok.
Zaten sıkıntı bu, rakip oldukları telefonlar şu an ölü olan cihazlar. S9, S10 vs. ancak X'i şu an koy satarsın, telefoncuya git satarsın. Kağıt üzerinde her telefon iOS cihazlardan güçlü ancak daha 8 Plus stabilitesini yakalayabilen telefon yok. Sonra forumda şöyle böyle, 3 sene sonra gelen bir pişmanlık hissi yaşanıyor. Bence Android'i zengin adam alır, her sene telefon değiştirebiliyorsa.

Ona bakarsak X'te çoğu uygulama S20feden daha hızlı açılıyor.
S20 FE sadece Snapdragon modeli iyi Exynos modeli X'ten daha iyi değil.

Fotoğraf ve video işlemede, render almada, parmak izi işlemede A11, Exynos 990 kadar başarılı değil. A12 bile zar zor baş edebiliyor. Uygulamaların hızlı açılması çok bir şey anlam ifade etmiyor bence, farklı işletim sistemlerini kullanıyorlar. Exynos 990'un güç tüketimi dışında herhangi bir sorunu yok zaten.

Zaten sıkıntı bu, rakip oldukları telefonlar şu an ölü olan cihazlar. S9, S10 vs. ancak X'i şu an koy satarsın, telefoncuya git satarsın. Kağıt üzerinde her telefon iOS cihazlardan güçlü ancak daha 8 Plus stabilitesini yakalayabilen telefon yok. Sonra forumda şöyle böyle, 3 sene sonra gelen bir pişmanlık hissi yaşanıyor. Bence Android'i zengin adam alır, her sene telefon değiştirebiliyorsa.

Hocam son dediğinize katılmıyorum. Evet giriş-orta modeller çok iyi değil ama yurt dışında adamlar çerez niyetine S21 alıyor yani zenginlikle çok bir alakası yok orta segmentte olan güzel telefonlar var Samsung, pixel gibi markalar zaten 2 yıldan fazla güncelleme desteği veriyor.

Ayrıca çoğu uygulama S20 FE'de daha hızlı açılmakta:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fotoğraf ve video işlemede, render almada, parmak izi işlemede A11, Exynos 990 kadar başarılı değil. A12 bile zar zor baş edebiliyor. Uygulamaların hızlı açılması çok bir şey anlam ifade etmiyor bence, farklı işletim sistemlerini kullanıyorlar. Exynos 990'un güç tüketimi dışında herhangi bir sorunu yok zaten.

İnsanlar Exynos 990'dan çok şikayetçiydi. Pili hızlı bitiyor, çok ısınıyor, kasıyor ve gereken performansı vermediğini söylüyorlardı ama A11'de pil haricinde Exynos 990 da olan şeyler yok.

A11 yapay zekalı bir işlemci zaten parmak izi yok ki Face ID kısmandan S20 feden daha hızlı açacağından eminim A12 işlemcili bir cihaz S20 feden daha iyidir XR la arkadaşımda ki S20 FE yi her yönden test ettik kendiside daha iyi olduğunu kabullendi XR-XS'den az farkla farkla kötü.

Geri
Yukarı