2022'de iPhone X alınır mı?

S3 Neo'dan S21 FE'ye kadar Samsung kullanmış birisi olarak şunu söyleyebilirim ki One UI up uzun yıllar ilk günkü stabilitesini korumakta, Xiaomi gibi her gelen tam sürüm güncellemesinde hard reset falan atmıyorsunuz.

Ayrıca attığım testte birçok oyuna ve uygulamaya giriliyorlar, bomboş falan değil.
İyi bari benim gibi Arc S falan kullanmamışsın. Yoksa S20+'dan sonra bir anda iPhone'a dönebilirdin.

Ona bakarsak X'te çoğu uygulama S20feden daha hızlı açılıyor.
S20 FE sadece Snapdragon modeli iyi Exynos modeli X'ten daha iyi değil.

Böyle demişsiniz, bende bunun geçerli bir argüman olmadığını söyleyip test videosu attım, orada 5 uygulamanın 4'ünde S20 FE daha hızlı açıyordu uygulamaları, sonra attığım X'in temiz olmadığını söyleyip başka bir test videosu attınız ama onda da bariz bir şekilde "çoğu" uygulamayı S20 FE daha hızlı açıyordu. Şimdi ise aralarında çok az fark olduğunu, 2017 model olmasına rağmen 2020 model S20 FE ile çok fark olmadığını söylüyorsunuz.
Birbirlerinin rakibi telefonlar, aralarında 4 ay var. Samsung zaten 3-4 ay sonra duyuruyor telefonları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunlarda iPhone X, 1-2 saniye daha erken açıyor onun dışındaki uygulamalarda aynı anda açılıyor. S20 FE ile iPhone X arasındaki fark zaten bariz.

Böyle demişsiniz, bende bunun geçerli bir argüman olmadığını söyleyip test videosu attım, orada 5 uygulamanın 4'ünde S20 FE daha hızlı açıyordu uygulamaları, sonra attığım X'in temiz olmadığını söyleyip başka bir test videosu attınız ama onda da bariz bir şekilde "çoğu" uygulamayı S20 FE daha hızlı açıyordu. Şimdi ise aralarında çok az fark olduğunu, 2017 model olmasına rağmen 2020 model S20 FE ile çok fark olmadığını söylüyorsunuz.
Birbirlerinin rakibi telefonlar, aralarında 4 ay var. Samsung zaten 3-4 ay sonra duyuruyor telefonları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunlarda iPhone X, 1-2 saniye daha erken açıyor onun dışındaki uygulamalarda aynı anda açılıyor. S20 FE ile iPhone X arasındaki fark zaten bariz.

Bak bakalım şimdi S9+ al kullanabiliyor musun ya da hala güncelleme desteği var mı? 2 sene sonra s20 fe kasmaya başlayacak ama iphone x hala kullanılabilir olacak.

Bak bakalım şimdi S9+ al kullanabiliyor musun ya da hala güncelleme desteği var mı? 2 sene sonea S20 FE kasmaya başlayacak ama iPhone X hala kullanılabilir olacak

Attığım test 2021'de yapılmış. Yukarıda attığım S10+, iPhone 11 karşılaştırması 2022'de yapılmış. :D

Samsung'un yazılım politikası arayüzü yavaşlatmıyor, aksine güncellemelerde daha da hızlandırılıyor. Xiaomi ile karıştırmayınız :D.

Attığım test 2021'de yapılmış. Yukarıda attığım S10+, iPhone 11 karşılaştırması 2022'de yapılmış. :D

Samsung'un yazılım politikası arayüzü yavaşlatmıyor, aksine güncellemelerde daha da hızlandırılıyor. Xiaomi ile karıştırmayınız :D.
Hiç Samsung kullanmamış olsam bu dedikleriniz yiyeceğim ama maalesef 4 telefon eskittim, tepe modeller ve orta modeller var içlerinde. 2 sene maksimum. :) S9+ şu an güncelleme almayan, eski bir cihaz fakat X öyle değil maalesef. Bir telefoncuya gitseniz almak bile istemiyor, bu cihazları insanlar en azından paraya sıkışırsam satarım niyetinede alıyorlar. Ayrıca bu stabilitenin Xiaomi, Samsung ile alakası yok, Android genel olarak yavaşlayan bir işletim sistemi. S9+'ın oynatamadığı veya zor oynattığı oyunları 8 Plus çatır çatır oynatıyor. S9+ vs XR konuları vardı bir ara XR alanlar hala devam ama S9+ alanlar FE modele veya iOS cihaza geçtiler. Pahalı olmasına rağmen piyasada iOS cihazlar yükseliyor. Gördüğüme mi inanayım size mi? Google eğer Pixel ile atak yapmazsa bu pazarda ikinci olmaya mahkum olacaktır, sizde maalesef 2 senede bir telefon alıp övmeye.

Hocam bu telefonlar neden karşılaştırılıyor? Anlamadım yukarıda olan olayı. Aynı zamanda çıkan 2 telefonun karşılaştırılması mı bu?
Klasik FE tartışması hocam işte.

Sistemi. S9+'ın oynatamadığı veya zor oynattığı oyunları 8 Plus çatır çatır oynatıyor.

Örnek oyun ismi verebilir misiniz? Dediklerinizde sadece saçmalamışsınız, XR amiral gemileriyle kapışsın diye üretilmedi, Dolby visionu olmayan 828p IPS LCD panele sahip bir telefon, S9+ ise 2K Dynamic AMOLED panel, mükemmele yakın ön kamera performansı ve harika bir haporlere sahip amiral gemisi. Kıyaslanması bile saçma ve sizde saçma sapan Apple fanboylardansınız, tek dediğiniz "iPhone daha uzun ömürlü" dediğiniz belki giriş ve orta seviyesi Android telefonlar olabilir ama S9+ gibi zamanın amiral gemileri hâlâ takır takır çalışmakta.

Geri
Yukarı