2022'de kullanılabilecek eski Windows

alperenkayahan3

Centipat
Makaleler
4
Daha fazla  
RAM
8 GB 1600 MhZ
SSD veya HDD modeli
Pioneer APS SL3N
Ekran kartı
Quadro Nvidia Geforce GT 730 (4GB)
Anakart
Houna H85
İşlemci
I5 4670-K
Benim şimdi ana işletim sistemim Windows 10. bilgisayarda şu an boşta SSD var ben içine XP ya da Vista kurmak istiyorum. Hangisi daha iyi olur? Eğer sistemime XP kurulursa XP kurmak isterim.

Bu sisteme XP 64 Bit kurulur mu? (Modlu XP de olabilir)

İşlemci: i54670-K
Ekran Kartı: GeForce GT730
RAM: 8 GB
Anakart: Honua HN B85

BIOS'ta CSM ayarı var yani eski sistem kurulabilir ama işlemcime uygun bir XP sürümü istiyorum. Birkaç kere denedim ACPI hatası aldım.

Özellikle eski sistem olsun XP istiyorumda XP olmazsa Vista kuracağım. Zaten 2 SSD var biri boş.

Benim şimdi ana işletim sistemim Windows 10. bilgisayarda şu an boşta SSD var ben içine XP ya da Vista kurmak istiyorum. Hangisi daha iyi olur? Eğer sistemime XP kurulursa XP kurmak isterim.

Bu sisteme XP 64 Bit kurulur mu? (modlu XP de olabilir)

İşlemci: i54670-K
Ekran kartı: GeForce GT730.
RAM: 8 GB.
Anakart: Honua hn B85.

BIOS'ta CSM ayarı var yani eski sistem kurulabilir ama işlemcime uygun bir XP sürümü istiyorum. Birkaç kere denedim acpı hatası aldım.

Özellikle eski sistem olsun XP istiyorumda XP olmazsa Vista kuracağım. Zaten 2 SSD var biri boş.

Şahsen ben kurabilsem XP kurardım çocukluk günlerimi hatırlamak için.

Merhabalar, güncel içeriklere erişim ve araçların kullanımı için şu an XP veya Vista çok fazla önerilmiyor. Sürücü problemleri vb. sebepler gibi çoğu durum için problem teşkil ediyor. Etkin olarak kullanılabilecek (desteği yeni kesildiği için) 8.1 veya 7 genel olarak öneriliyor. Ama elbette daha bilgili arkadaşlar nitelikli yardımda bulunacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı