2022'de masaüstü sistem toplanır mı?

Belirli bir zaman daha bu sistem idare edecektir. Bana göre 4 GB ekran kartı yeterli çünkü akrabam kullanıyor. Ben 2 GB ekran kartım vardı mecburen sistem yükselttim. Yok ben illaki alacağım diyorsanız iyi bir sistem alın. Ayrıca masaüstü bence en doğru seçim. Seyahat eden biriysen laptop favorim.

2022 Temmuz'unda pişman olmamak için 2022 Ocak'ında sistem toplanabilir. Ama elindeki sistemle senin buna pek ihtiyacın yok gibi. Tabii son çıkan AAA oyunları ultra/yüksek oynama takıntın yoksa.

Hocam oynayacağınız oyunlara veya kullanacağınız yazılımlara göre bir sistem toplayın. Güncellik açısından bence RX 6600 veya RTX 3060 tercih edilebilir.

Bir çok kişi 'canavar' diye tabir edilen sistemleri kuruyor fakat VALORANT veya Minecraft oynamaya devam ediyor.
Yalan olmasın valorant oynuyorum ama iki saat sonra açıp Cyberpunkda motorda sürüyorum, BF2042'de sniper alıp camplıyorum. Gözüm şuan Elden Ringin çıkışında yani diyebileceğim çok çeşitli oyun oynayan bir insanım ve ileriye dönük bir sistem istemiyor değilim.
Elindeki kartı satıp bir RX6600 alırsın. İşlemcini satıp 2. el bir R5 3600 alırsanda tatından yenmez.
Benim ikinci elden dilim çok yandı ama güzel tavsiyene teşekkür ederim birazda 0 takıntım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı