2022'de masaüstü sistem toplanır mı?

Yalan olmasın valorant oynuyorum ama iki saat sonra açıp Cyberpunkda motorda sürüyorum, BF2042'de sniper alıp camplıyorum. Gözüm şuan Elden Ringin çıkışında yani diyebileceğim çok çeşitli oyun oynayan bir insanım ve ileriye dönük bir sistem istemiyor değilim.
Hocam o halde güncel bir GPU tercih edin, RX 6600 XT ve muadilleri dışında aşağısı kesmez bence. Donanım konusunda daha bilgili kişiler yorum yapacaktır.

Yalan olmasın Valorant oynuyorum ama iki saat sonra açıp Cyberpunk'da motorda sürüyorum, BF2042'de Sniper alıp camplıyorum. Gözüm şu an Elden Ringin çıkışında yani diyebileceğim çok çeşitli oyun oynayan bir insanım ve ileriye dönük bir sistem istemiyor değilim.

Benim ikinci elden dilim çok yandı ama güzel tavsiyene teşekkür ederim biraz da 0 takıntım var.

İncehesap'ta 0 3600 şu an 3000TL. 2600'ü satıp oradan da alabilirsin.

Yıllardır laptop kullanıyorum bedenim çürüdü kesinlikle laptop pişmanlıktır monitör ve klavye bedeniniz için şart + Hiper zekalar gelmeden deyim onları alıp da kullanabilrisin falan diye ister istemez o laptopa bakmak zorunda kalıyorsun çift ekran yaptım halde kötü bir deneyim.

Hocam halla kulanım amacını bilmiyorsun hafta sonu evde olmadığımdan laptop şart ondan laptop aldım 5-8 model farklı marka rahat kullanmıştım masaüstü de kullandım 3 adet.

Yalan olmasın Valorant oynuyorum ama iki saat sonra açıp Cyberpunk'da motorda sürüyorum, BF2042'de Sniper alıp camplıyorum. Gözüm şu an Elden Ringin çıkışında yani diyebileceğim çok çeşitli oyun oynayan bir insanım ve ileriye dönük bir sistem istemiyor değilim.

Benim ikinci elden dilim çok yandı ama güzel tavsiyene teşekkür ederim biraz da 0 takıntım var.

Çok acelen yoksa. Intel'in ekran kartını bekle derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı