2022'de PS3 alınır mı?

Arda454

Hectopat
Daha fazla  
Hayatımda hiç konsolla oyun oynamadım ve PS3 almak istiyorum sahibinden falan onlarla pek uğraşmak istemiyorum. Hepsiburada'da PS3 buldum içindeki oyunlarda hoşuma gitti. Ama fiyatı pahalı gibi geldi linkini koydum. Sizce alınır mı?Ps3 link

Fiyat ideal. Yanındaki oyunlarla o fiyata gelmesi doğal çünkü. Ayrıca 2022'de neden alınmasın ki, zaten yenisine kimsenin parası da yetmiyor malum.

Evet PS4 Xbox falan o kadar bütçem yok zaten doğru düzgün oyun bile oynamadım içindeki oyunlar bile bana lüks geldi.Şimdi bi şekilde zar zor ps4 aldım oyunları ayrı pahalı

Alınabilir fakat fiyat yüksek. Daha uyguna da bulunabilir.

Hayatımda hiç konsolla oyun oynamadım ve PS3 almak istiyorum sahibinden falan onlarla pek uğraşmak istemiyorum. Hepsiburada'da PS3 buldum içindeki oyunlarda hoşuma gitti. Ama fiyatı pahalı gibi geldi linkini koydum. Sizce alınır mı?Ps3 link
Hocam oyunları boş verin onlar para etmiyor çünkü genellikle internetten indirip PS3'e aktarıyorlar. PS3 eğer haftada 1-2 kez oynarım pek oyun oynamam diyorsanız tavsiye ederim veya eski oyunları oynamak istiyorsanız iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı