2022'de PS3 alınır mı?

Hayır fakat almana gerek yok, almışsa sorun olmaz.

Üstat, PS 3 almayı düşünüyorum ben de, Türkçe yamalı oynamak istiyorum oyunları herkesin istediği gibi, kırık olunca mı içindeki oyunlar Türkçe yamalı oluyor, aldığımızda Türkçe olursa iyi olur oyunlar. Nereden alabiliriz bir de? Ramazanınız mübarek olsun.

Dostlarım yapmayın etmeyin, PS3'e bu parayı vermeyin. 1500 TL civarına One veya 2500 civarına One S alın.

Ve konu sahibi sahibinden gibi yerlerden almadığını söylemiş ama o attığın ilandaki de 2. el bir cihaz zaten. Böyle eski makinelerin sıfırı pek bulunmuyor çünkü.

Dostlarım yapmayın etmeyin, PS3'e bu parayı vermeyin. 1500 TL civarına One veya 2500 civarına One S alın.

Ve konu sahibi sahibinden gibi yerlerden almadığını söylemiş ama o attığın ilandaki de 2. el bir cihaz zaten. Böyle eski makinelerin sıfırı pek bulunmuyor çünkü.

Ben 2. el olduğunu biliyorum da çevremde baktım uygulamadan ili ilçeyi seçerek pek bulamadım uzak biyerdeyse de gidemem.

Üstat, PS 3 almayı düşünüyorum ben de, Türkçe yamalı oynamak istiyorum oyunları herkesin istediği gibi, kırık olunca mı içindeki oyunlar Türkçe yamalı oluyor, aldığımızda Türkçe olursa iyi olur oyunlar. Nereden alabiliriz bir de? Ramazanınız mübarek olsun.

Kendin yama yapıyorsun oyun indirirken Türkçe yama olmuyor Uncharted de yok diye biliyorum bir de Türkçe yamayı PSN oyunlarına yapılıyor diye biliyorum mağazadan falan indirdiğiniz oyunlara.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kırık olmadığı sürece sadece çevrilen oyunları Türkçe oynayabilirsin, Uncharted 2 ve 3 gibi.

Kırık olduğunda da Türkçe yama ile gelmiyorlar, ha tabi Türkçe yama ile yayınlayan illaki vardır ama çoğu öyle değil. Sonradan Türkçe yama kurabiliyorsun tabii, multiman üzerinden.

Son düzenleme:
Kırık olmadığı sürece sadece çevrilen oyunları Türkçe oynayabilirsin, Uncharted 2 ve 3 gibi.

Kırık olduğunda da Türkçe yama ile gelmiyorlar, ha tabii Türkçe yama ile yayınlayan illaki vardır ama çoğu öyle değil. Sonradan Türkçe yama kurabiliyorsun tabii, multiman üzerinden.

Tamam ben Türkçe yama da kurarım oynarım. Daha kolay olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı