2022'de PS3 alınır mı?

Erkan Skywalker

Decapat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir/Türkiye
Diğer konsollar çok pahalı olduğundan dolayı eski nesil konsollara yönelmek istedim ve özel oyunları nedeniyle PS3'ü seçtim. PS3 alınır mı? İlk alındığında ne yapılmalı? Hangi modeli alınmalı? Bir sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanı hocam ülkenin durumunu göz önünde bulundurursak alınabilir bir secenek bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Slim veya Superslim alabilirsin ama beklentini düşük tut çünkü PS3 genel olarak 720p 30 FPS oyunculuk sağlayacak.

Bence alınır. Hala oynanacak güzel hikayeli oyunlar mevcut. Ancak fiyat önemli bir kriter. Şahsen PS3'ün 1500'ün üzerinde bir fiyat hak ettiğini düşünmüyorum. Alırken ısınıyor mu, CD okuyor mu, oyunlar açılıyor mu ve oynanıyor mu, diye bir süre kontrol ederseniz sıkıntı çıkmaz. Fat ve süper Slim almazdım şahsen. En sorunsuzu düz Slim modeli. Aldıktan sonra da pek bir şey yapmanıza gerek yok. Belki temizletebilirsiniz ama ona da çok gerek olduğunu düşünüyorum.

Diğer konsollar çok pahalı olduğundan dolayı eski nesil konsollara yönelmek istedim ve özel oyunları nedeniyle PS3'ü seçtim. PS3 alınır mı? İlk alındığında ne yapılmalı? Hangi modeli alınmalı? Bir sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.
Ps3 yerine xbox one alabilirsiniz bir nesil daha yeni bir konsol.Eğer slim modellerine bakıyorsanız sanırım slimler 1500-2000 arasıydı 500 lira bütçesinizi artırırsanız 2500 liraya ps4 bulunuyor.Eğer bu dediklerim olmaz ise ps3 iyi bir konsol bence özel oyunları olsun vs.

Ps3 yerine xbox one alabilirsiniz bir nesil daha yeni bir konsol.Eğer slim modellerine bakıyorsanız sanırım slimler 1500-2000 arasıydı 500 lira bütçesinizi artırırsanız 2500 liraya ps4 bulunuyor.Eğer bu dediklerim olmaz ise ps3 iyi bir konsol bence özel oyunları olsun vs.
Hocam 2500 e düzgün PS4 olduğunu düşünüyorum. Ancak bütçe artabilicekse 2700-2800 civarında Xbox one da alınabilir.

Alınabilir hocam GTA 5 30 FPS konsolda hâlâ sarıyor tabii 60+ FPS tadı başka ama eğer durumunuz yoksa ve PS4 alamıyorsanız neden olmasın hiç yoktan iyidir.

Sabit 30 FPS verse keşke, GTA 5 oynarken yer yer 17-24 FPS'lere düştüğü oluyor.

Superslim al bir de jailbreak ile mis gibi kullanırsın. Yani ben öyle yapıyorum. Performansında hiç bir sorun olmadığını söyleyebilirim. Bu ekonomide oyun oynayabilmek için güzel bir seçenek.

Geri
Yukarı