Rehber 2022'de PS3 alınır mı?

Sizde haklısınız hocam yani ben sırf PS3 fat berbat dehşet verici demiyorum sadece elimizde lalma oranı yüksek diğer kasalara göre. burada her şey empati ve kişsel özgürlükte asla illa benim dediğimi alın diye egomu tatmin etmiyorum :)

Estağfurullah hocam, amacım bilgi vermekti yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın. İyi Sosyaller:)

Sahibinden de siparişi verdikten sonra tekrar kontrol etmek için girdiğimde aşağıdaki gibi bir uyarıyla karşılaştım.

sahibinden.png

Sahibinden de siparişi verdikten sonra tekrar kontrol etmek için girdiğimde aşağıdaki gibi bir uyarıyla karşılaştım.

Sabah deneyin hocam zaten büyük ihtimalle siparişiniz Database'ye kaydedilir. Sabahta olmazsa başka platformdan deneyin sitedede sorun olabilir yani korkmayın :)

Hocam müsadenizi istiyeyim ben iyi geceler size(cevap gelince gideceğim).

Sabah deneyin hocam zaten büyük ihtimalle siparişiniz Database'ye kaydedilir. Sabahta olmazsa başka platformdan deneyin sitedede sorun olabilir yani korkmayın :)

Hocam müsadenizi istiyeyim ben iyi geceler size(cevap gelince gideceğim).

PC temiz olduğundan eminim hocam muhtemelen sistemsel bir sıkıntıdır. VPN falanda açık değil.

Yarın konuyla ilgili bilgi veririm hocam. Size de iyi geceler.

Hocam bunu her konularda söylüyorum burda da söyleyeyim. PlayStation konsollarının tek büyük sorunları soğutma. Sony sessiz bir makina üreteceğim derken bozuk bir makina üretiyor.

Slim ve SüperSlim'ler de de mevcut sarı ışık ve kırmızı ışık hataları soğutma yetersiz kalınca çat direkt kapanıyor ama belli bir zamana kadar idare edebiliyor yani 1 ve ya 2 defa verdiyse hemen olayı ele alman iyi olur. İlk iş termal macun yenileme, tozları temizleme, fanı yağlama ve Jailbreak yapıp benim fan ayarı rehberimdeki ayarların yapılmasını şiddetle öneriyorum. Ondan sonra o PlayStation gayette uzun ömürlü bir PlayStation olur. Sıcaklık 65 dereceyi geçmediği sürece sıkıntı yok geçiyorsa ve sürekli 70, 80 derecelerde çalışıyorsa dediğim gerekli işlemlerin yapılmasını öneririm.

Hocam bunu her konularda söylüyorum burada da söyleyeyim. PlayStation konsollarının tek büyük sorunları soğutma. Sony sessiz bir makine üreteceğim derken bozuk bir makine üretiyor.

Slim ve süperslim'ler de de mevcut sarı ışık ve kırmızı ışık hataları soğutma yetersiz kalınca çat direkt kapanıyor ama belli bir zamana kadar idare edebiliyor yani 1 veya 2 defa verdiyse hemen olayı ele alman iyi olur. İlk iş termal macun yenileme, tozları temizleme, fanı yağlama ve Jailbreak yapıp benim fan ayarı rehberimdeki ayarların yapılmasını şiddetle öneriyorum. Ondan sonra o PlayStation gayet de uzun ömürlü bir PlayStation olur. Sıcaklık 65 dereceyi geçmediği sürece sıkıntı yok geçiyorsa ve sürekli 70, 80 derecelerde çalışıyorsa dediğim gerekli işlemlerin yapılmasını öneririm.

Diğer kasalarda kullanılan soğutma birkaç tık daha iyi hocam, PS3'ü olanlara bu öneriyi yaptığınız için teşekkürler.

Tüm PS3 özelliklerini barındıran fat kasa en iyi sürümdür. Diğerleri hep maliyetten düşmek için daha kırpılmış yapıldı.

Şu an maliyeti kısılmış super Slim ve Slim neden daha pahalı hocam? Çünkü fat kasaları ellerinde kaldı insanların hocam gözünüzü seveyim.

Şu an maliyeti kısılmış super Slim ve Slim neden daha pahalı hocam? Çünkü fat kasaları ellerinde kaldı insanların hocam gözünüzü seveyim.

Bundan 13 yıl öncesi PS3 döneminde öyleydi. PS3'ün tüm özellikleri fat kasada vardı. Tabii şu an 13-14 senelik makinalar haliyle daha çok sorun çıkarır.
Zaten şu an piyasadaki konsolların %90'ı kırık olduğu için fat kasanın bir espirisi kalmadı.

Geri
Yukarı