Rehber 2022'de PS3 alınır mı?

Müsait olduğunuzda cevap verirsiniz. Er veya geç önemli değil. Ne kusuru.

Satıcı da parça değişimi yapılıp geri gönderilmesinden korkuyormuş. Oda haklı. Bizde haklıyız. Dolandırıcılar yüzünden bu durumu yaşıyoruz.

PS2 veya 3 yerine bu cihazların oyunlarını oynatabilecek temiz bir PS4 bulsak sanki daha mantıklı olabilir.

Hocam bence Param Güvende olmadanda alabilirsiniz, asıl dolandırıcı olanlar sllver kasaya 200 TL çekenler, benim attığım adam bu seri için gayet makul bir fiyat çekmiş ben olsam şahsen alırdım.

Müsait olduğunuzda cevap verirsiniz. Er veya geç önemli değil. Ne kusuru.

Satıcı da parça değişimi yapılıp geri gönderilmesinden korkuyormuş. Oda haklı. Bizde haklıyız. Dolandırıcılar yüzünden bu durumu yaşıyoruz.

PS2 veya 3 yerine bu cihazların oyunlarını oynatabilecek temiz bir PS4 bulsak sanki daha mantıklı olabilir.

2 ve 3 oyunlarının çoğunu oynatamıyor PS4. Örneğin, little big Planet 1 2, infamous 1 2, eski God of War serisinin tümü, GTA 4 gibi gibi liste uzar gider.

PS3 yeter ve Jailbreak ile emulatör atıp PS2 oynama imkanınız var ve şu an PS3 rehberindesiniz hocam :)

Çoğu PS2 oyunu ya açılmayacak ya da sorunlu çalışacaktır hocam. PS2'yi emüle etmek çok zor.

2 ve 3 oyunlarının çoğunu oynatamıyor PS4. örneğin, little big planet 1 2, infamous 1 2, eski God of War serisinin tümü, GTA 4 gibi gibi liste uzar gider.

Çoğu PS2 oyunu ya açılmayacak ya da sorunlu çalışacaktır hocam. PS2'yi emüle etmek çok zor.

Hocam zaten adamın imkanı olsa PS4 alacak, PS3 alıp sonra PS2 alamazmı :)

Yok hocam anlamamışsınız, watson hocam ilk PS4 düşündü ve gerek yoktu, bende PS2 oyunlarını oynaması için bir PS3 önerdim.

Evet onu anladım hocam, hatta cevabımda çoğu oyunu açmayacağını belirttim. PS2 oyunlarının çoğunu rahatça oynayabilmesi için launch fat lazım.
Slim ve super Slim PS2 classics oyunlarını açabilir. Playable ve sarı kategoride olanları geriye uyumlu modeller açabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı