2022'de PS4 alınır mı?

Açıkçası biraz da exclusive oynamak için almak istiyorum.

İkinci el uyguna al sadece PS de oynanan diğer platformlarda olmayan oyunları birkaç ayda bitirirsin sonra tekrar ikinci elden aldığn fiyata satmaya çalış Xbox al sonrasında şahsi fikrim PlayStation'un tek artısı sadec PlayStation'da oynanan oyunlar olduğu için özel oyunları bitirdikten sonra boşuna kullanmanın manası yok bence.

Arkadaşlar soru belli zaten 2022 de PS4 alınır mı?

Yardımcı olursanız sevinirim :)

Hocam exclusive oyunlar için PS4 istiyormuşsunuz. Sizi çok iyi anlayabiliyorum. Şu an Xbox kullanmama rağmen yalnızca PS özel oyunları için temiz/ikinci el PS4 alma isteği var içimde. Denk getirebilirsem alıp, oynadıktan sonra satacağım. Satabileceğinize inanıyorsanız temiz bir cihaz bulup alın, oyunlar bitince satar Series S alırsınız.

Ancak satarım diye alırsanız; cihaz siz kullanırken bozulabilir, Series S daha çok zamlanabilir, çeşitli nedenlerden ötürü 2. el PS4'e olan ilgi azalabilir. Mesela şu an 2. el ekran kartlarına güven azalmış. 1 aydır 1050 Ti kartı satamadım.

Böyle bir şeyin kesinliği sağlanamaz belki PS4 elinde bozulcak belki satamacak bilinemez.

Alacağı herhangi bir cihazın elinde bozulması mümkün zaten sağlam ikinci el bulursa birkaç ayda exclusiveleri oynayıp rahatlıkla satabilir satamasa bile PS'ye yeni Game Pass benzeri bir şey geldi idare edilir.

Geri
Yukarı