Rehber 2022'de PS4 alınır mı?

Hocam ne kadar 30FPS kotü diye bağırsakta konsoldaki 30FPS PC'den farklı yani gözünüzde kasmıyor ama sizin fikriniz :D

Sizde haklısınız hocam :D biliyorum konsollarda sabit FPS olduğunu ama sonuçta gördüğün 30FPS ve eğer benim gibi ortalama bir PC kullanıcısıysan ve gözün 60'a alışmışsa 30 harbi kötü geliyor adama.

@ECEL121 21 hocam benim gözümü pek yormuyor gayet yeterli benim için bence diğer insanların gözüne de iyi gelir.

Vallahi zamanında 1800 TL'ye PS4 almak yerine telefon almıştım (bugün ki aklım olsa PS4 alırdım) o günden sonrada kur vergi falandır alma gücüm olmadı ve konsol kullanmadım hiç. O yüzden eleştirirken tam doğru karar veremem bro :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi fikrim; yıl 2022-30 FPS oyun oynamak işkencedir günümüzde PS5'in altındaki konsollarda da maalesef çoğu oyun 30FPS ve bence o yüzden alınmaz PS4.

Hocam oyun stabil 30 FPS olduğu için 29 veya 31 FPS değil sabit 30 olduğu için sıkıntı çıkarmıyor, rahatsız etmiyor. En azından PS3, PS2'de böyle.

Döneminde 2100'e Slim kasayı alacaktım. Vazgeçip One S almıştım. PS4 alsam güzel olurdu aslında, Jailbreak ile güzel olurdu. Neyse şimdilik One S yetiyor.

Aslında PS2 almayı da düşünüyorum, eğer her şeyi olan 9000 Slim bir cihazı 300'e bulabilirsem. Biraz zor, araştırıyorum hala.

Geri
Yukarı