Rehber 2022'de PS4 alınır mı?

9000 öncesi. Ben 9000'i DVD ile oynamak için istiyorum. Çünkü eski serilerde diski çizdiğine dair kanıtlar var, babamın 20 senelik re-writable DVD'leri bozmak istemiyorum.

Not: 9000 olduğunu anlamak için üstünde parlak bir şerit olmamalı, sol tarafının parlak olması gerek. Aynı PS4 fat gibi.

Ve DVD yeri çalışan çipli bir cihaz gerek bana. Çünkü Freemcboot'lu sistemlerde USB'den oyun oynuyorsun ama PS2'nin portlari USB 1.1 olduğu için oyun pek iyi çalışamıyor.

Neyse hocam yardımlarınız için sağ olun, ben şimdilik bunu rafa kaldırayım. Kışın falan belki bakarım.

9000 öncesi. Ben 9000'i DVD ile oynamak için istiyorum. Çünkü eski serilerde diski çizdiğine dair kanıtlar var, babamın 20 senelik re-writable DVD'leri bozmak istemiyorum.

Not: 9000 olduğunu anlamak için üstünde parlak bir şerit olmamalı, sol tarafının parlak olması gerek. Aynı PS4 fat gibi.

Ve DVD yeri çalışan çipli bir cihaz gerek bana. Çünkü Freemcboot'lu sistemlerde USB'den oyun oynuyorsun ama PS2'nin portlari USB 1.1 olduğu için oyun pek iyi çalışamıyor.

Neyse hocam yardımlarınız için sağ olun, ben şimdilik bunu rafa kaldırayım. Kışın falan belki bakarım.
Demek istediğiniz bu mu hocam? Bunu #letgo üzerinden buldum. Ne düşünüyorsun? ps2 www.letgo.com/item/ps2-iid-65151787

Oyunların %90'ı 30 FPS,

30FPS'ten fazla çalışan oyun olduğunu bilmiyordum. Sağ olun.

Xbox One X de tercih edebilirsiniz.

Xbox One X'in günümüzde hiçbir artısı yok. Xbox Series S hem 4K'ya upscale edebiliyor hem de daha fazla oyun destekliyor.

Direk konsol alınmaz bence.

Sony batıyor mu, günümüzde PC'lerde konsol performansı almak için çok fazla para harcamak gerekli. Xbox Series S performansında ve devamlılığında bir bir PC almak istemeyen birçok oyuncu var.

Her şeyi olan 9000 Slim bir cihazı 300'e bulabilirsem.

Slim istemenizin sebebi nedir?

Vallahi PS4 almam alsamda PS5 hasretiyle oynadığım için keyif almam o yüzden PS5 alana kadar konsol falan almam oda çok pahalı olduğu için ben konsol alamam :D

Biraz taraflı olacak ancak PlayStation özel oyunları ile ilgilenmiyorsanız Xbox'a yönelebilirsiniz.

Bunu ayırt edenler nasıl yapıyor anlamış değilim.

Ben de. Arada çok yüksek bir fark olmayınca 10FPS fark bence anlaşılmıyor.

60 FPS'ten bile akıcı mı? Biraz komik geldi bana hocam :D

Bence de.

Çok güzel rehber olmuş, elinize sağlık.

30FPS'ten fazla çalışan oyun olduğunu bilmiyordum. Sağ olun.

Xbox One X'in günümüzde hiçbir artısı yok. Xbox Series S hem 4K'ya upscale edebiliyor hem de daha fazla oyun destekliyor.

Sony batıyor mu, günümüzde PC'lerde konsol performansı almak için çok fazla para harcamak gerekli. Xbox Series S performansında ve devamlılığında bir bir PC almak istemeyen birçok oyuncu var.

Slim istemenizin sebebi nedir?

Biraz taraflı olacak ancak PlayStation özel oyunları ile ilgilenmiyorsanız Xbox'a yönelebilirsiniz.

Ben de. Arada çok yüksek bir fark olmayınca 10FPS fark bence anlaşılmıyor.

Bence de.

Çok güzel rehber olmuş, elinize sağlık.
Sağolun hocam, Ss'in 4K'ya upscaling edebildiğini yeni öğrendim

Yeni konular

Geri
Yukarı